Loading...

FunCakes

funcakes.png

pri zrode značky sú majitelia, ktorí milujú pečenie rovnako ako vy. FunCakes bol vytvorený v roku 2009 z ich hľadania profesionálnych pekárenských výrobkov pre domácich pekárov, ako sú oni sami. FunCakes sa nachádza v holandskom Wormerveeri, ale distribuuje svoje výrobky do celého sveta.


Počet produktov: 296

Jedlý fix čierny

Jedlý gél na tvorbu čiernych čiar a nápisov. Čierna farba.

3,60 €
276.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Vynikajúci marcipán 1:4, 250 g

Biely marcipán z kvalitných surovín na zdobenie tort a cukrárskych dezertov. Balenie obsahuje 250

5,40 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Vynikajúci marcipán 1:5 trávovo zelený 250 g

Marcipán zo zelenej farby z kvalitných surovín na zdobenie tort a cukráskych dezertov. 250 g v bal

5,70 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

potravinárske lepidlo 22 g

Potravinárske lepidlo bezpečne zafixuje jedlé i nejedlé dekorácie, napríklad jedlý papier. Balenie

3,00 €
13.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Výnimočný čierny marcipán 1:5 „Midnight Black“, 250 g

Čierny marcipán vhodný na potiahnutie, modelovanie figúrok a tvorbu kvetov. Balenie 250 g.

5,40 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čarovný krém 900g - FunCakes

FunCakes Enchanted Cream je ultraľahký, nadýchaný snehobiely krém s jemnou vanilkovou príchuťou. Skve

11,70 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Modelovacia hmota, biela, 250 g

Modelovacia hmota, biela. Balenie 250 g.

6,20 €
2.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Ganáž pripravená na okamžité použitie, 260 g biela čokoláda

Ganáž z bielej čokolády, pripravená na okamžité použitie. Balenie 260 g.

7,90 €
3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Vynikajúci marcipán, sada 5×100 g, farebný 1:5


10,80 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Výnimočný marcipán 1:5 Aqua Blue 250g

Marcipán modrej farby z kvalitných surovín na zdobenie tort a cukrárenských dezertov. 250 g v bale

5,40 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Tyčinky na lízanky 15 cm, 50 ks

Praktické a kvalitné tyčinky na lízanky od značky FunCakes — ideálne na výrobu domácich sladkých poch

3,10 €

Na sklade > 10 ks

Výnimočný prírodný marcipán 1:4, 1 kg

Marcipán prírodný je vyrobený z kvalitných surovín, ideálny na zdobenie tort a na potahovanie cukr

13,30 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Acetátová fólia na tortu 20 m x 12 cm

Acetátová fólia na torty. Dĺžka 20 m, výška 12 cm.

12,00 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie, 16 ks, farebné mini ružičky

Cukrové zdobenie, 16 ks, farebné mini ružičky

Marcipánové ozdoby v tvare mini ružičiek. Balenie obsahuje 16 ks.

4,00 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie, 32 ks, malé kvietky

Cukrové zdobenie v tvare drobných kytičiek. Balenie obsahuje 32 ks.

4,20 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie pastelové perly 80 g

Cukrové zdobenie pastelové perly FunCakes. Balenie 80 g.

5,80 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie 8 ks futbalové lopty

Cukrová ozdoba v tvare futbalovej lopty. Obsah balenia: 8 ks.

7,20 €

Na sklade > 5 ks

Sušené jedlé kvety 5 g, mix Paradise

Sušené jedlé kvety – mix Paradise. Balenie 5 g.

5,70 €
114 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrárske vrecko 10 ks 41 × 21 cm

Pevné a zároveň flexibilné zdobiace vrecká FunCakes 41 cm umožňujú pohodlnú prácu s krémami, ganac

4,30 €

Na sklade > 10 ks

Krabica na viacposchodovú tortu, pevná, 37 × 37 × 45 cm

Dortová krabica s odnímateľným dnom a vekom, vhodná na opakované použitie. Balenie obsahuje 1 ks.

9,40 €

Na sklade > 5 ks

Potahová hmota medvedia hnedá, 250 g

Poťahová hmota medvedia hnedá. Balenie 250 g.

4,20 €
1.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota čierna 250 g

Potahovacia hmota „Medvedia čierna“. Balenie 250 g.

3,80 €
1.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Poleva na zdobenie medovníkov - Royal Icing 900 g

Royal Icing. Balenie 900 g.

11,20 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba „Vianočná červená“, 30 g

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. Balenie obsahuje 30 g.

3,30 €
11 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové oči na zdobenie, 64 ks

Cukrové očká na zdobenie jedlých figúriek a torty. Balenie obsahuje 64 ks.

4,20 €

Na sklade > 10 ks

Farebné potahovacie hmoty 5 × 100 g: čierna, červená, modrá, zelená, žltá

Farebné potahovacie hmoty v odtieňoch čiernej, červenej, modrej, žltej a zelenej. Balenie obsahuje 5

10,70 €
2.1 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Vynikajúci marcipán 1:5, červený, 250 g

Migdalín červenej farby z kvalitných surovín na zdobenie tort a cukrárskych dezertov. Balenie: 250

5,80 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zmes na Red Velvet 1 kg

Suchá zmes na prípravu Red Velvet torty alebo cupcakov. Balenie 1 kg. Jednoduchá a rýchla príprava.

11,50 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Isomalt 250 g

Isomalt na tvorbu pôsobných dekorácií, vhodný aj na torty. Balenie 250 g.

7,30 €
2.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota fialová 250 g

Potahovacia hmota FunCakes, fialová. Balenie 250 g.

3,90 €
1.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Acetátová fólia na tortu 5,5 cm × 20 m

Acetátové fólie na torty. Rozmery 5,5 cm × 20 m.

5,40 €

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota sivá 250 g

Sivá potahovacia hmota FunCakes Stone Grey s jemnou vanilkovou vôňou je pružná, ľahko sa s ňou pracuj

3,90 €
1.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Krabica a podložka na tortu 30 × 30 × 15 cm

Biela krabica na tortu FunCakes s pevnou okrúhlou podložkou je ideálna na bezpečné prenášanie, sklado

4,20 €

Na sklade > 5 ks

Gélová farba fialová, 30 g

Gélová farba v odtieni fialovej. Balenie 30 g.

3,60 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba žltá 30 g

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. 30 g v balení.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota ružová 250 g

Potahovacia hmota ružová, balenie 250 g.

3,70 €
1.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks