Loading...

Decora

decora-home-144.png

Spoločnosť Decora vznikla v roku 1998 zo štyridsiatich rokov skúseností rodiny De Luca v oblasti reštauračných a cukrárenských zariadení. Carlo De Luca chcel sprístupniť nadšencom a fanúšikom pečenia produkty na zdobenie tort a sušienok, ktoré dovtedy mohli využívať iba profesionáli. Dnes je spoločnosť Decora veľmi dôležitým bodom vo svete dekorácií a zdobenia pre mnoho spotrebiteľov, ktorí sa zaujímajú o kvalitu a bezpečnosť výrobkov, ktoré kupujú. Sklad spoločnosti Decora je vždy dobre vybavený a organizovaný, s automatickým systémom, ktorý je v súlade s právnymi predpismi EÚ a Talianska. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť širokú škálu produktov, z ktorých väčšinu máme tiež skladom. Decora je oficiálnym distribútorom historickej značky Wilton, ktorej výrobky distribuuje už 40 rokov nielen v Taliansku. Tieto výrobky nájdete aj v našom eshope, kde si môžete zakúpiť najrôznejšie výrobky na zdobenie aj prípravu a pečenie sladkých uponov a tort.


Počet produktov: 769

Podložka pod tortu 24 cm, zlatá/strieborná

Podložka pod tortu v zlatej alebo striebornej farbe. Priemer 24 cm.

1,00 €

Na sklade > 10 ks

Podložka pod tortu strieborno-zlatá, 28 cm, 1 mm

Okrúhla podložka pod tortu značky Decora. Priemer 28 cm.

1,20 €

Na sklade > 10 ks

Podložka pod tortu 24 cm, 0,3 cm, čierno‑zlatá

Podložka pod tortu v čiernej farbe so zlatým lemom. Priemer 24 cm.

1,30 €

Na sklade > 10 ks

Podložka pod tortu strieborná 25cm hrúbka 3mm

Podložka pod tortu strieborná. Priemer 25 cm, hrúbka 3 mm.

2,10 €

Na sklade > 10 ks

Podložka pod tortu, strieborná, Ø 30 cm, hrúbka 3 mm

Podložka pod tortu strieborná, 30 cm, hrúbka 3 mm.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Podložka pod tortu okrúhla čierno‑zlatá, 32 cm × 3 mm

Podložka pod tortu potiahnutá zlatočiernym laminátom – odolná proti mastnote a prenikaniu vody. Priem

2,30 €

Na sklade > 10 ks

Strieborná podložka pod tortu 26 cm hrúbka 1,2 cm

Kruhová podložka pod dort strieborná farba.

3,90 €

Na sklade > 10 ks

Košíčky na muffiny, 36 ks, futbal

Papierové košíčky sú nepostrádateľným doplnkom pri pečení muffinov, cupcakes, hniezd a iných dezertov

3,40 €

Na sklade > 5 ks

4 plastové výstuhy pre patrové torty Ø 18 mm x 30 cm

Plastové výstuže z polypropylénu vhodné pre potraviny, ideálne na výrobu viacposchodových tort.

3,60 €

Na sklade > 10 ks

Bieloba 100 g biela

Bielidlo na zosvetlenie cukrárskych potahovacích hmôt, ideálne do krémov, potahovacích hmôt a cukrárs

5,90 €
5.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Strieborná podložka pod tortu 30 cm, hrúbka 1,2 cm

Kruhová podložka pod tortu, strieborná

5,10 €

Na sklade > 10 ks

Podložka pod tortu štvorcová, zlatá–čierna 32 × 32 cm

Štvorcová podložka pod tortu 32×32 cm, zlatá–čierna.

4,70 €

Na sklade > 10 ks

Farba do tukov 15 g – červená

Farba do tukov, červená. 15 g v balení.

4,60 €
30.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrárenská zdobiaca špička rezať S/F18

Cukrárenská zdobiaca špička rezať S/F18

Kovová cukrárska zdobovacia špička rezaná S/F18 je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele.

3,40 €

Na sklade > 10 ks

Cukrárenská zdobiaca špička guľatá S/P8 ideálna na makrónky

Kovová cukrářska zdobovacia špička kruhová S/P8 je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele.

3,20 €

Na sklade > 10 ks

Jedlé kvety letných farieb, 2 g

Jedlé kvety v letných farbách sú skvelou dekoráciou na torty a dezerty.

11,50 €
575 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Figúrka futbalistov na tortu

Figúrky futbalistov sú štýlovou dekoráciou na torty nielen pre športovcov.

7,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia mini kvietky, 30 ks

Cukrová dekorácia mini kvietky v rôznych farbách od Decora. Balenie obsahuje 30 ks.

4,20 €

Na sklade > 10 ks

Glukózový sirup, 230 g

Glukózový sirup. Balenie 230 g.

5,20 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zlatá podložka pod tortu 30 cm, hrúbka 1,2 cm

Kruhová podložka pod tortu zlatej farby.

5,50 €

Na sklade > 10 ks

Cukrárska pinzeta 11,5 cm

Cukrárska pinzeta ideálna na manipuláciu s drobnými cukríkmi. Dĺžka: 11,5 cm.

5,50 €

Na sklade > 10 ks

Cukrárska zdobiaca špička č. 98

Kovová cukrárska zdobiaca špička č. 98 je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Farba do tukov 15 g, zelená

Farba do tukov, zelená. 15 g v balení.

5,00 €
33.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrárska stierka 22,5 cm, rovná

Cukrárska stierka na ľahké roztieranie krémov a vyhladzovanie povrchov. Dĺžka 22,5 cm.

6,60 €

Na sklade > 10 ks

Želatína v spreji, 125 ml

Decora želatína v spreji 125 ml dodá dezertom prirodzený lesk, zvýrazní farby a ochráni povrch torty

6,30 €
5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Podložka pod tortu čierna, Ø 30 cm

Podložka pod tortu uľahčuje manipuláciu s tortami, roládami a ďalšími múčnikmi.

6,90 €

Na sklade > 10 ks

Jedlé kvety jarných farieb, 4 g

Jedlé kvety v jarných farbách sú ideálnou dekoráciou na torty a dezerty.

12,20 €
305 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Vrecúška na zdobenie 46 cm, 20 ks

Vrecká na zdobenie, dĺžka 46 cm. Balenie obsahuje 20 ks.

6,40 €

Na sklade > 10 ks

Podložka pod tortu, biela, 25 cm, hrúbka 1,2 cm

Kruhová podložka pod tortu v bielej farbe.

3,40 €

Na sklade > 10 ks

Cukrárska pinzeta 14 cm

Cukrárska pinzeta na manipuláciu s drobnými cukríkmi. Dĺžka 14 cm.

5,60 €

Na sklade 4 ks

Krabica na tortu bez potlače, 26,5 × 26,5 × 25 cm

Krabica na tortu bez potlače. Rozmery: 6,5 × 26,5 × 25 cm.

3,80 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý písací gél 20 g čierny

Jiskrný jedlý gel môžete použiť okamžite na farbenie cukrárenských výrobkov.

3,00 €
15 € / 100g

Na sklade > 5 ks

30 cukrových ozdôb malé kvietky biele

Balenie malých cukrových dekorácií v podobe kvetov na cupcakes. 30 ks v balení.

6,50 €

Na sklade posledný 1 kus

Potravinárske lepidlo v tube 15 g

Lepidlo na cukrové dekorácie je zdravotne nezávadné, ľahko sa používa.

3,30 €
22 € / 100g

Na sklade 4 ks

Vykrajovačky číslice, 9 ks, 7,5 cm

Vykrajovačky v tvare číslic. Balenie obsahuje 9 ks. Veľkosť 7,5 cm.

8,00 €

Na sklade > 5 ks

Cukrárske zdobiace vrecká profesionálne 46 cm, 100 ks

Vrecká na zdobenie dezertov a múčnikov. 100 ks v balení.

16,00 €

Na sklade > 5 ks