Loading...

Potravinárske lepidlo v tube 15 g

Lepidlo na cukrové dekorácie je zdravotne nezávadné, ľahko sa používa.
Na sklade 4 ks
U vás 7.10.2026

3,30 €
22 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 527,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Akurát som nemala faktúru v balíku tak som si na rýchlo hľadala email či je v balíku všetko
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť

Lepidlo na dekorácie v praktickej tubičke. Pohodlná trubička s výtokom umožňuje ľahké dávkovanie produktu, ktorý možno aplikovať priamo na lepenú cukrovú hmotu. Konsistencia je veľmi hustá, čo umožňuje použitie malého množstva produktu a zaručuje okamžitú a dlhodobú fixáciu. V balení 60 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 15 g

Zloženie produktu

Voda, prísada: CMC (E466), konzervačná látka: E260.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 13 kJ
Energetická hodnota kcal 3,1 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,2 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba Jasné
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametre

Kategória: Jedlé lepidlo a gél na jedlý papier
Výrobca Decora
EAN 8024622042349
Kód produktu 9261670

Recenzia

Všetko vynikajúce
zatiaľ sa nepoužíva
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Bestseller
Gél na jedlý papier – kelímok 50 g

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g

Gél na jedlý papier 50 g

2,60 €
5.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g

Gél na jedlý papier

3,70 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlé lepidlo s aplikátorom 22 g

Jedlé lepidlo na prilepenie ozdôb na tortu.

3,70 €
16.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

potravinárske lepidlo 22 g

Potravinárske lepidlo bezpečne zafixuje jedlé i nejedlé dekorácie, napríklad jedlý papier. Balenie

3,00 €
13.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks