Loading...

Doprava a platba

Prepravnou spoločnosťou GLS SLOVENSKO – pri objednávke nad 69,- EURo je doprava ZDARMA!
Objednávka sa zvyčajne expeduje v priebehu 3-8 pracovných dní.** O pohybe tovaru aj plánovanom doručení budete informovaní SMS správou. Pri objednávke do 69,- EURo a pri platbe na dobierku je poštové a balné 6,6 EURo, pri platbe prevodom je poštové a balné 4,9 EURo. U přepravce bohužel není garantována možnost platby kartou.
Nad 69,- EURo poštovné neúčtujeme.

Slovenská pošta – pri objednávke nad 69,- EURo je doprava ZDARMA!
Objednávka sa zvyčajne expeduje v priebehu 3-8 pracovných dní.** Pri objednávke do 69,- EURo a pri platbe na dobierku je poštové 6,4 EURo, pri platbe prevodom  účtujeme poštové iba 4,8 EURo, nad 69,- EURo poštové ani balné neúčtujeme. U přepravce bohužel není garantována možnost platby kartou.

Zásilkovna – pri objednávke nad 69,- EURo je doprava ZDARMA!
Objednávka sa zvyčajne expeduje v priebehu 2-5 pracovných dní.**  Pri objednávke do 69,- EURo a pri platbe na dobierku je poštové 5,5 EURo, pri platbe prevodom  účtujeme poštové iba 3,9 EURo, nad 69,- EURo poštové ani balné neúčtujeme. Na odběrném místě bohužel není garantována možnost platby kartou.

 

V prípade platby prevodom sa zásielka môže zdržať z dôvodu párovania platieb o 1 – 2 dni (podľa rýchlosti prevodu medzi bankou).

** Uvedená doba expedície je orientačný a darí sa ju splniť u väčšiny objednávok. V prípade vypredania zásob na hlavnom centrálnom sklade sa doba expedície môže predĺžiť z dôvodu doskladňování produktov z externého skladu. Ďakujeme za pochopenie.