Loading...

Želé kvet

Kvetiny zo želé alebo teda Jelly Flower vyzerajú rovnako krehké ako ostatné. Pomocou ihiel a ďalších pomôcok si môžete vytvoriť nádherné želé torty, ktoré majú v sebe vytvorené kvetiny.

Jemné kvety

Špeciálna ihla je na výrobu želé kvetín ideálna a pomôže vykúzliť požadovaný efekt naozaj precízne. Používať na tento účel môžete umeleckú želatínu. Korpus vyrobíte z priehľadnej želatíny, ktorý necháte stuhnúť, následne pripravíte jednotlivé typy želé na tvorbu jedlej kvetiny. Jedinečné jemné kvety môžete vykúzliť na rôzne druhy želé tort. Originálna 3D želatínová torta s názvom jelly flower bude zážitkom na pohľad aj pre chuťové bunky. S jemnými kvetmi si poradí každý zručnejší človek. Podľa počtu ihiel v balení sa odvíja cena jednotlivých súprav. V balení nájdete päť alebo desať kusov ihiel, ktoré vyrába značka ILA. Krásne tortičky s kúzelným kvetinovým dekórom ruží alebo rôznych kvetín zvládnete s ihlami naozaj ľahko.

Filtrovať
Zoradiť

Súprava pre Jelly Flower

6,00 EUR
Na sklade > 5 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.