Loading...

Cukrárske hmoty

Cukrárske hmoty na torty, ktoré vám umožnia ozdobiť tortu, koláče, muffiny, sušienky, dezerty a ďalšie sladké pečivo.

Na zdobenie tort

Najobľúbenejšie sú dekorácie, poťahovacia hmota na tortu, rôzne farebné hmoty, marcipán a zmesi na prípravu poťahovacích hmôt. Vytvárať môžete najrôznejšie torty na všetky príležitosti. Nezáleží, či pečiete na výročie, tortu na narodeniny alebo len tak pre radosť. Vďaka kvalitným poťahovacím hmotám bude každý kus vyzerať úplne dokonalo. Vyskúšali ste už mrkvovú tortu?


Počet produktov: 270
Akcia
- 5%
Doprava zadarmo
Modelovacia čokoláda tmavá 5 kg

Modelovacia čokoláda tmavá 5 kg

Modelovacia horúca čokoláda. Balenie 5 kg.
83,10 €
78,90 €
1.6 € / 100g

Na sklade 5 ks
Bestseller
Potahovacia hmota 1 kg – biela

Potahovacia hmota 1 kg – biela

Potahovacia hmota bielej farby na potahovanie tort.

9,00 €
0.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
CMC prášok E466 – 150 g

CMC prášok E466 – 150 g

Pripravte pevné želé, moderné dezerty a vegetariánske jedlá s agar-agarom Louis François – prírodn

9,80 €
6.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Bestseller
Potahovacia hmota 250 g – biela

Potahovacia hmota 250 g – biela

Biela potahovacia hmota na potiahnutie torty.

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota na torty K2, 1 kg

Potahovacia hmota K2 biela 1 kg je obľúbený fondant s jemnou mandľovou arómou, ktorý hladko a elegant

7,80 €
0.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Potahová hmota 250 g – čierna

Potahová hmota 250 g – čierna

Čierny potahovací fondant na potiahnutie torty.

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
CMC tylo prášok 40 g

CMC tylo prášok 40 g


4,80 €
12 € / 100g

Na sklade 4 ks

Potahovacia hmota na tortu Smartflex Velvet, mandľová, 1 kg

Fondán na tortu Smartflex Velvet mandľový 1 kg je hebká, pružná a krásne biela potahovacia hmota s je

11,30 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota 250 g – zelená

Vynikajúca natierateľná hmota v zelenej farbe

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Čierny potahovací fondant, ideálny aj na modelovanie figúrok.

4,10 €
1.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota 250 g – nebesky modrá

Potahová hmota farby nebesky modrá na potahovanie tort.

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Potahovacia hmota 250 g – pistáciová

Potahovacia hmota 250 g – pistáciová

Veľmi kvalitná potahovacia hmota v pistáciovej farbe

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahová hmota 250 g – hnedá

Hnedá potahovacia hmota na potiahnutie torty.

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Velvet Mandle 0,25 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na torty) 0143 dortis

Biela, extra pružná hmota s vynikajúcimi vlastnosťami, vhodná najmä na potahovanie tort a modelovanie

3,70 €
1.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Vynikajúci marcipán 1:4, 250 g

Biely marcipán z kvalitných surovín na zdobenie tort a cukrárskych dezertov. Balenie obsahuje 250

5,80 €
2.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Smartflex Brown Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0233 torta/dortíš

Hnedá potahovacia hmota vhodná aj na modelovanie postavičiek.

4,10 €
1.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Red Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0149 dortis

Červená modelovacia hmota, ideálna na tvorbu a modelovanie postavičiek.

4,10 €
1.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota 250 g - tyrkysová

Tyrkysová hmota na potahy dortov a iných pečív.

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Green Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0232 dortis

Zelená modelovacia hmota, ideálna na tvarovanie aj jemné modelovanie postavičiek.

4,10 €
1.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová modelovacia hmota 90 g 1:4

Marcipánová plastelína 90 g 1:4 Kovandovi je farebná, jedlá modelovacia hmota s obsahom mandlí, s

3,90 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota 250 g – citrónovo žltá

Vynikajúca potahovacia hmota v citronovožltej farbe

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Vynikajúci marcipán 1:5 trávovo zelený 250 g

Marcipán zo zelenej farby z kvalitných surovín na zdobenie tort a cukráskych dezertov. 250 g v bal

5,70 €
2.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Potahovacia hmota 250 g – lila

Veľmi kvalitná, hladká potahová hmota na povrch tortových korpusov, rolád a iného pečiva.

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Výnimočný čierny marcipán 1:5 „Midnight Black“, 250 g

Čierny marcipán vhodný na potiahnutie, modelovanie figúrok a tvorbu kvetov. Balenie 250 g.

5,40 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota 1 kg - čierna

Cukrárenská hmota čiernej farby na potiahnutie tort.

9,30 €
0.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovacia a modelovacia hmota na torty) 0280 dortis

Biela, extra pružná hmota s vynikajúcimi vlastnosťami, vhodná najmä na potahovanie tort a modelovanie

11,30 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Velvet Mandľa 4 kg (potahovacia a modelovacia hmota na torty) 0042 dortis

Potahovacia a modelovacia hmota bielej farby s jemnou mandľovou príchuťou, ideálna na potiahnutie tor

42,00 €
1 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Potahovacia hmota 1 kg – pistáciová zelená

Pistáciovo zelená pomaľovacia hmota na potiahnutie torty.

9,30 €
0.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Baby Pink Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0162 torta

Ružová potahovacia hmota vhodná aj na modelovanie postavičiek.

4,10 €
1.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Glukózový sirup 1 kg

Glukózový sirup. Balenie 1 kg.

12,10 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Glukózový sirup 100 g

Glukózový sirup 100 g

Glukózový sirup. Balenie 100 g.

3,00 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Black Velvet Vanilka 1 kg v sáčku 0302 dortis

Čierna, extra pružná cukrárska hmota s vynikajúcimi vlastnosťami, ideálna na potiahnutie torty aj na

12,00 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Yellow Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0161 dortis

Žltá modelovacia hmota, ideálna na tvorbu a modelovanie postavičiek.

4,10 €
1.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potahovacia hmota 250 g – žltá

Žlté potahovacie cesto na potiahnutie tort a dezertov.

2,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Smartflex Baby Blue Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0214 torta

Svetlomodrá potahovacia hmota vhodná aj na modelovanie postavičiek.

4,30 €
1.7 € / 100g

Na sklade 4 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.