Loading...

Kráľovská glazúra

Kráľovská glazúra je veľmi chutná, lepkavá hmota, ktorá je určená na poťahovanie vianočných perníkov, perníkovej chalúpky a ďalších lákadiel. Po stuhnutí zostáva táto glazúra pevná ako kameň, hodí sa na lepenie sušienok.

Pevná glazúra

Základom tejto kráľovskej glazúry na vianočné perníky sú bielky, ďalej citrónová šťava a ďalšie suroviny. U nás ju zakúpite v podobe sypkého prášku, ktorý si podľa návodu pripravíte. Na obale nájdete pokyny, ktoré vám prácu významne uľahčia, ak s prípravou tejto zdobiacej suroviny ešte nemáte skúsenosti. Dekorácie z kráľovskej glazúry si môžete pripraviť aj vopred, ale počítajte s nutnosťou správneho skladovania, aby vám skutočne vydržala. Glazúru môžete položiť na papier na pečenie, ktorý uľahčí celkovú prípravu dezertu. Glazúru nedávajte do mrazničky, môžete ju maximálne uskladniť v chladničke. Vybrať si u nás môžete rôzne varianty glazúry, pričom môžete pripraviť snehovo bielu glazúru. Je ju možné takisto ofarbiť pomocou potravinárskych farieb.

Filtrovať

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.