Loading...

Farba do tukov 15 g – ružová

Ružové tekuté farbivo rozpustné v tukoch. Obsah: 15 g v ampulke.
Na sklade posledné 3 kusy
U vás 6.10.2026

5,20 €
34.7 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Ružové tekuté farbivo rozpustné v tukoch na potravinárske použitie v 15 g fľaštičke. Skvelé na farbenie čokolády a tukových krémov, napr. šľahačkových či maslových krémov. Určené na potravinárske použitie, vďaka jednoduchej manipulácii vhodné aj pre začiatočníkov.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 15 g

Zloženie produktu

slnečnicový olej, farbivo, e122 -

Alergény mlieko, orechy

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 3331 kJ
Energetická hodnota kcal 795,9 kcal
Tuk 90 g
    - z toho nasýtených 8,9 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba ružová
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenzia

Zatiaľ nie použila
zatiaľ netestované
Je potrebné ho trochu viac zafarbiť, ale funguje a som spokojný.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna


8,90 €
44.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Potravinové farby SuperiOil Pine Green 30 g

Potravinové farby SuperiOil Pine Green 30 g

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

6,20 €
20.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová


8,20 €
41 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá


8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks