Ružové kvapalné farbivo rozpustné v tukoch pre potravinárske použitie v 15 g fľaštičke. Ideálne na farbenie čokolády a krémov na báze tuku, ako sú krémy a maslá. Určené pre potravinárske použitie. Vďaka ľahkej práci je vhodné aj pre začiatočníkov. S
Balenie obsahuje: 15 g
slnečnicový olej, farbivo, e122 -
| Alergény | mlieko, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 3331 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 795,9 kcal |
| Tuk | 90 g |
| - z toho nasýtených | 8,9 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Tekuté farby na čokoládu |
| Farby pre čokoládu a tuky | |
| Tekuté farby na čokoládu | |
| Farby na čokoládu a do tukov | |
| Farby do čokolády Decora | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622072254 |
| Kód produktu | 9600085 |