Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Oživte čokoládu, krém alebo iné tukové suroviny touto praktickou tekutou farbou. Na rozdiel od farieb do kakaového masla ju pred použitím netreba zahrievať — stačí fľaštičku pretrepať a farba je pripravená. Pre nové odtiene môžete miešať 5 základných farieb v rôznych kombináciách. Fľaštička je vybavená kvapkadlom. Balenie 15 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 15 g

Zloženie produktu

slnečnicový olej, farbivo, E129

Alergény mlieko, orechy, sója, vajcia

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 3043 kJ
Energetická hodnota kcal 727,1 kcal
Tuk 82,26 g
    - z toho nasýtených 8,19 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba Červená
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenzia

OK
100 %
Perfektné
Zatiaľ nie si ich použil/a.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna


8,90 €
44.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá


8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová


8,20 €
41 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, malinová


8,60 €
43 € / 100ml

Na sklade > 10 ks