Vyfarbite svoju čokoládu, krém alebo inú tukovú surovinu s touto inteligentnou tekutou farbou. Na rozdiel od farieb do kakaového masla by sa tieto nemali pred použitím zohrievať. Pretrepte fľaštičku a farba je pripravená na použitie. Chcete získať nový odtieň, môžete zmiešať 5 základných farieb v rôznych kombináciách. Fľaštička je vybavená kvapátkom. Balenie 15 g.
Balenie obsahuje: 15 g
slnečnicový rastlinný olej, farbivo E102. Môže obsahovať stopy orechov a mlieka.
| Alergény | mlieko, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 3043 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 727,1 kcal |
| Tuk | 82,26 g |
| - z toho nasýtených | 8,19 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | žltá |
| Kategória: | Tekuté farby na čokoládu |
| Farby pre čokoládu a tuky | |
| Tekuté farby na čokoládu | |
| Farby na čokoládu a do tukov | |
| Farby do čokolády Decora | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622070083 |
| Kód produktu | 9600081 |