Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Oživte čokoládu, krém alebo iné tukové suroviny touto praktickou tekutou farbou. Na rozdiel od farieb do kakaového masla ju pred použitím netreba zahrievať — stačí fľaštičku pretrepať a farba je pripravená. Pre nové odtiene môžete miešať 5 základných farieb v rôznych kombináciách. Fľaštička je vybavená kvapkadlom. Balenie 15 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 15 g

Zloženie produktu

slnečnicový rastlinný olej, farbivo E102. Môže obsahovať stopy orechov a mlieka.

Alergény mlieko, orechy

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 3043 kJ
Energetická hodnota kcal 727,1 kcal
Tuk 82,26 g
    - z toho nasýtených 8,19 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba žltá
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenzia

Skvelé farby na farbenie maslového krému, vždy krásne vyfarbené koláče.
Vynikajúce
Použila som bielu čokoládu, a aby bola farba sýta, musela som použiť veľa potravinárskeho farbiva. Obávala som sa, že ju príliš zriedim, ale čokoláda pekne vykryštalizovala a vytvorila tenkú chrumkavú vrstvu.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna


8,90 €
44.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Potravinové farby SuperiOil Pine Green 30 g

Potravinové farby SuperiOil Pine Green 30 g

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

6,20 €
20.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová


8,20 €
41 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá


8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks