Loading...

Farba do tukov 15 g, modrá

Farba do tukov, modrá. 15 g v balení. Zloženie: práškový cukor, voda, bielka, farbivá: košenila, kurkumín, rastlinné uhlie, FCF jasne modrá; kyselina citrónová. Priemerné výživové údaje na 100 g produktu: energia 1657 kJ (396 kcal), tuky 0 g, z toho nasýte
Na sklade > 10 ks
U vás 7.10.2026

4,60 €
30.7 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Nažeňte farbu do svojej čokolády, krému či iných tukových zložiek pomocou tejto praktickej tekutej farby. Na rozdiel od farieb do kakaového masla ju pred použitím nie je potrebné zohrievať — stačí fľaštičku pretrepať a farba je pripravená. Pre nové odtiene môžete miešať 5 základných farieb. Fľaštička má kvapkadlo. Balenie 15 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 15 g

Zloženie produktu

slnečnicový rastlinný olej, farbivo E133. Môže obsahovať stopy orechov a mlieka.

Alergény mlieko, orechy

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 3043 kJ
Energetická hodnota kcal 727,1 kcal
Tuk 82,26 g
    - z toho nasýtených 8,19 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba Modrá
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenzia

Super
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna


8,90 €
44.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá


8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová


8,20 €
41 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová

Olejová farba Purple, vysoko koncentrovaná Colour Mill. Balenie 20 ml.

9,10 €
45.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks