Loading...

Gélové farby podľa farieb

Vysoko kvalitné potravinárske farbivo v géli v rôznych farebných variantoch. Dáva produktom sýtejšiu farbu. Nemá vplyv na štruktúru, chuť alebo vôňu produktov. Vzorec gélu umožňuje rovnomerné farbenie a získanie správnej farby bez stenčenia hmoty. Na výber sú rôzne farebné odtiene a balenia.


Počet produktov: 332
Akcia
- 21%
Gélová farba Antique Living Coral, 25 g

Gélová farba Antique Living Coral, 25 g

Gélová farba Antique Living Coral. Balenie 25 g.
5,70 €
4,50 €
18 € / 100g

Na sklade 5 ks
Bestseller
Gélová farba červená, 28 g

Gélová farba červená, 28 g

Wilton Icing Color Red 28 g je koncentrovaná červená gélová farba, s ktorou rýchlo a jednoducho ob

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Gélová farba čierna 0282, 28 g

Gélová farba čierna 0282, 28 g

Wilton gélové farbivo Black 28 g je koncentrované čierne cukrárske farbivo, ktorým rýchlo a jednoduch

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba ZELENÝ LIST, 28 g

Koncentrovaný gélový potravinársky farbivo v prirodzenej listovo‑zelenej farbe, s ktorým ľahko zaf

3,10 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tmavozelená, 28 g

Gélová farba v tmavozelenom odtieni na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba hnedá 28g

Hnedý gélový farebný prípravok na farbenie polev, ciest a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,20 €
11.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba žiarivo žltá, 28 g

Svetložltá gélová farba určená na farbenie polevy, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,10 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba NEBESKÁ MODRÁ, 28 g

Gélová farba, odtieň nebesky modrá, na farbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba, tuba (Blue) – 20 g, modrá

Modrá gélová farba Food Colours v tube 20 g ľahko obarví fondant, marcipán, krémy, polevy aj cesto

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Green) zelená 20 g

Zelená gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tubička (Pink) ružová 20 g

Ružová gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba, tubka (Red) – červená, 20 g

Červený gél v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodný na sfarbenie potahovacích hmôt, marcipánu a krém

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tubička (Violet) fialová 20 g

Purpurová gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,30 €
11.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba KRÁĽOVSKÁ MODRÁ, 28 g

Gélová farba, odtieň kráľovská modrá, na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Black) – čierna, 20 g

Čierna gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Ideálna na farbenie fondánu, marcipánu aj krémo

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Yellow) žltá, 20 g

Žltá gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Ideálna na sfarbenie potahovacích hmôt, marcipánu

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba fialová, 28 g

Fialová gélová farba na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,20 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Azure Blue) – azúrovomodrá, 35 g

Azúrovo modrá gélová farba na sfarbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,20 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Sada gélových farieb Fractal (5 × 12 g)

Koncentrované gélové farbivo ideálne na sfarbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a telies.

8,60 €
14.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba, tuba (Brown) hnedá, 20 g

Hnedá gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodná na farbenie potahovacích hmôt, marcipánu

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba TMAVO RUŽOVÁ, 28 g

Tmavoružová gélová farba na sfarbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba RUŽOVÁ, 28 g

Ružová gélová farba na tónovanie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,10 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Sada gélových farieb Icing Color Kit – 8 ks

Praktická sada osmi koncentrovaných gelových potravinářských barev pro barvení fondánu, marcipánu,

19,70 €
8.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (pink) — ružová, 35 g

Ružová gélová farba na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,10 €
11.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Pistáciová zelená) pistáciovo zelená 35 g

pistáciovo zelená gélová farba na farbenie potahových aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,10 €
11.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba čierna, 30 g, extra sýtosť

Gélová farba čierna, intenzívna pigmentácia. Balenie 30 g.

2,60 €
8.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Black) čierna 35 g

Čierna gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,10 €
11.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba 28 g – teplá oranžová

Gélová farba na tónovanie cukrárskych hmôt, krémov a cesta

3,20 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba červená, 30 g, extra sýta

Gélová farba, intenzívna červená. Balenie 30 g.

2,60 €
8.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Violet) fialová 35 g

Fialová gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,30 €
12.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba „Vianočná červená“, 30 g

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. Balenie obsahuje 30 g.

3,30 €
11 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba „Vianočná červená“, 28 g

Gélové farbivo Wilton na farbenie cesta a potahovacích hmôt. Balenie obsahuje 28 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba VÍNOVÁ, 28 g

Vínová gélová farba na farbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba fialová, 30 g

Gélová farba v odtieni fialovej. Balenie 30 g.

3,60 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba citrónovo žltá, 28 g, 0271

Citrónovo žltá gélová farba na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.