Loading...

Farba gélová zelená

Vysoko kvalitné potravinárske farbivo v géli v zelených odtieňoch. Dáva produktom sýtejšiu farbu. Nemá vplyv na štruktúru, chuť alebo vôňu produktov. Vzorec gélu umožňuje rovnomerné farbenie a získanie správnej farby bez stenčenia hmoty. Na výber sú rôzne farebné odtiene a balenia.


Počet produktov: 61

Gélová farba ZELENÝ LIST, 28 g

Koncentrovaný gélový potravinársky farbivo v prirodzenej listovo‑zelenej farbe, s ktorým ľahko zaf

3,10 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tmavozelená, 28 g

Gélová farba v tmavozelenom odtieni na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Green) zelená 20 g

Zelená gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Pistáciová zelená) pistáciovo zelená 35 g

pistáciovo zelená gélová farba na farbenie potahových aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,10 €
11.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba zelená BIO, 25 g

Gélová farba zelená BIO, 25 g

BIO gélová farba zelená RUF. Balenie: 25 g.

3,00 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Dark Green) tmavozelená 35 g

Tmavozelená gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,30 €
12.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske gélové farbivo zelené, 10 g

Gélová farba Dr. Oetkera. Zelená. Balenie 10 g.

3,10 €
31 € / 100g

Na sklade 5 ks

Gélová farba Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba zelená, 20 g

Gélová farba zelená. Balenie 20 g.

4,20 €
21 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba zelená 30 g

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. 30 g v balení.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Gélová farba zelená 28 g

Zelená gély barva v kelímku.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – olivová, 25 g

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Olivová, balenie 25 g.

5,20 €
20.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – lesná zelená – 25 g


5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba – listová zelená – 25 g


4,80 €
19.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – listová zelená, 25 g

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo.

5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Mentol (30 g) 6197 dortis

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba listovo zelená, 30 g

Gélová farba listovo zelená na farbenie fondánu, marcipánu a cesta. Balenie obsahuje 30 g.

3,80 €
12.7 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba svetlozelená, 30 g

Gélová farba v odtieni svetlozelená. Balenie 30 g.

3,70 €
12.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – mentolovo‑zelená, 25 g

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo.

5,60 €
22.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba limetka 20 g

Koncentrovaná gélová farba na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta. 20 g balenie.

3,80 €
19 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba „Zelený list“, 30 g

Gélová farba, odtieň Zelený list. Balenie 30 g.

3,70 €
12.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – limetkovozelené, 25 g

Koncentrovaná farba RD ProGel® — limetkovozelená, balenie 25 g

5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – pistáciová – 25 g


5,10 €
20.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – cesmína, 25 g

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Farba cesmíny, balenie 25 g.

5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – Zelené more, 25 g

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo.

4,90 €
19.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – egreš, 25 g

Koncentrovaná farba RD ProGel® — odtieň egreš, balenie 25 g.

5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – svetlozelené, 25 g

Gél značky Rainbow Dust je vysoko koncentrovaný farbiaci prípravok.

5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
PME gélová farba – hráškovo zelená, 25 g

PME gélová farba – hráškovo zelená, 25 g

S hráškovo zelenou gélovou farbou vytvoríte jasne zelenú trávu, lístky a ďalšie ozdoby či zelenú p

2,80 €
11.2 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba Sugarflair (25 g) Christmas Green 1324 dortis

Koncentrované gélové farbivo (25 g) vhodné na sfarbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,00 €
16 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba – limetka – 25 g


5,10 €
20.4 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba Emerald, 25 g

Gélová farba Emerald. Balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba – zelená – 25 g


5,10 €
20.4 € / 100g

Na sklade 5 ks

Gélová farba Sugarflair (25 g) Party Green

Predstavujeme našu gélovú potravinársku farbu, ktorá zmení váš prístup k pečeniu a zdobeniu. Konce

6,70 €
26.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba olivová, 35 g

Olivová gélová farba na tónovanie všetkých typov poťahových hmôt.

4,10 €
11.7 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba (Mint Green) — mäta‑zelená, 35 g

Mätovo zelená gélová farba na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,00 €
11.4 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.