Loading...

Náplne do makróniek

Filtrovať produkty
Počet produktov: 10

Ganáž pripravená na okamžité použitie, 260 g biela čokoláda

Ganáž z bielej čokolády, pripravená na okamžité použitie. Balenie 260 g.

7,90 €
3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Caravella Gran Hladký pistáciový krém (250 g) Besky edícia

Zloženie: cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový, palmový), pistácie 15 %, sušené odstredené m

6,90 €
2.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Bakels Biela ganache s vanilkovou príchuťou (0,5 kg)

Táto biela ganache kombinuje krémovú mliečnu chuť s jemnými vanilkovými tónmi a tvorí dokonale vyv

11,90 €
2.4 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Ganache tmavá čokoláda 260 g

Ganache tmavá čokoláda. Balenie 260 g.

7,00 €
2.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Caravella Crunch – pistáciový krém s kúskami pistácií (250 g) Besky edícia

Zloženie: cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový, palmový), sekané pražené pistácie 15 %, pistáci

8,50 €

Na sklade posledné 3 kusy

Nébar Dubai pistáciový krém s kadayifom (180 g)

Pistáciový krém Dubai s kadaifom Nébar. Balenie 180 g.

10,30 €
5.7 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Bakels Ganache s príchuťou horkej čokolády (0,5 kg)

Táto horúca ganache vyniká intenzívnou chuťou kvalitnej tmavej čokolády a jemnou krémovou textúrou

8,80 €
1.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Bakels ganache s príchuťou jahody (0,5 kg)

Jemná ganache s lahodnou jahodovou príchuťou, ktorá očarí ovocnou sviežosťou a krémovou textúrou.

9,90 €
2 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Bakels ganache s príchuťou ruby čokolády (0,5 kg)

Táto ružová ganache zaujme sviežimi tónmi lesného ovocia a ľahkou kyslosťou, ktorú prirodzene prin

9,90 €
2 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Bakels ganache s príchuťou lieskových orieškov (0,5 kg)

Táto ganache s jemnou, lahodnou príchuťou lieskových orieškov má krémovú textúru a bohatý orechový

8,20 €
1.6 € / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.