Tento biely ganáš spája krémovú mliekovú chuť s jemnými tónmi vanilky a vytvára tak dokonale vyvážený základ pre široké využitie v cukrárstve. Je pripravená na okamžité použitie – ako náplň alebo poleva pre rôzne druhy dezertov, rovnako aj pre výrobu pralín.
Balenie obsahuje: 500 g
rastlinný olej (palmový, shea), cukor, sušené odstredené mlieko, sušená smotana, emulgátor slnečnicový lecitín, vanilín, aróma
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2550 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 609,3 kcal |
| Tuk | 45 g |
| - z toho nasýtených | 20 g |
| Sacharidy | 48 g |
| - z toho cukry | 48 g |
| Bielkoviny | 4,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,17 g |
EÚ
| Farba | biela |
| Kategória: | Náplne do praliniek |
| Náplne do makróniek | |
| Ghana – ganáš | |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 5999578440545 |
| Kód produktu | DR-SA5375 |