Loading...

Caravella Crunch – pistáciový krém s kúskami pistácií (250 g) Besky edícia

Zloženie: cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový, palmový), sekané pražené pistácie 15 %, pistácie 12,5 %, sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, laktóza, farbivá (antokyány, kurkumín), emulgátor: lecitíny, prírodná aróma.
Na sklade posledné 3 kusy
U vás 1.10.2026

8,50 €
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Zloženie: cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový, palmový), sekané pražené pistácie 15 %, pistácie 12,5 %, sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, laktóza, farbivá: antokyány, kurkumín, emulgátor: lecitíny, prírodné aróma. Môže obsahovať stopy iných orechov v škrupine. Nutričné hodnoty na 100 g: energia 2391 kJ / 574 kcal, tuky 38 g (z toho nasýtené 9,5 g), sacharidy 47 g (z toho cukry 46 g), bielkoviny 9,7 g, soľ 0,28 g

Výrobná spoločnosť
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametre

Kategória: Príchute na muffiny a cupcaky
Náplne do makróniek
Pistáciový krém
Výrobca dortis
EAN 8594217874148
Kód produktu DR-8869

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Pistáciová ochucovacia pasta 80 g

Ochutená pistáciová pasta. Balenie 80 g.

9,90 €
12.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Pasta Tonka 50 g

Pasta Tonka 50 g

Pasta tonka. Balenie 50 g.

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Pistáciový krém 200 g

Pistáciový krém 200 g

Pistáciový krém. Balenie 200 g

10,30 €
5.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pistáciové maslo 170 g

Pistáciové maslo. Balenie 170 g.

10,00 €
5.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks