Loading...

Prachové farby podľa farieb

V našej ponuke nájdete takmer celú farebnú škálu pigmentov. Od slnečnej žltej cez modrú a zelenú až po čiernu, hnedú a ďalšie. Nájdete ich vo viacerých odtieňoch. Túto farbu možno úspešne pridávať do všetkých výrobkov obsahujúcich vodu, pretože nemá nepriaznivý vplyv na ich konzistenciu. Možno ju použiť do krémov, omáčok alebo rôznych druhov hmôt, napríklad na výrobu domácich cukríkov. Úspešne sa dá použiť aj na farbenie výrobkov, ako sú palacinky, džúsy alebo keksíky. Tým dodajú aj tomu najobyčajnejšiemu pokrmu jedinečný charakter. S potravinárskymi farbami v sivej farbe môžete nielen zafarbiť hmotu, ale aj vytvoriť efektné kresby na hladkých povrchoch. Pigmenty, ktoré ponúkame, sú vysoko koncentrované výrobky, vďaka čomu sú vysoko účinné. Aj malé množstvo vody alebo alkoholu vám umožní dosiahnuť požadovaný efekt. Tesne zabalené balenia postačujú na vytvorenie mnohých jedinečných dekorácií potravín.


Počet produktov: 407
Akcia
- 34%
Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026

Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026

Objav silu prírody v odtieni oceánu – prírodné farbivo DARK SPIRULINA premení tvoje dezerty na ele
22,70 €
15,00 €
30 € / 100g

Na sklade > 5 ks

potravinárske práškové farbivo (5 g) čierne

Potravinárske práškové farbivo – čierne. Balenie 5 g.

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks
- 5%
Potravinárske práškové farbivo (5 g) zelené

Potravinárske práškové farbivo (5 g) zelené

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E102, E132). Obsah čistého farbiva: 7,5 ± 0,5 %. Návod: časť obsahu
1,10 €
1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – ružové

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E124). Obsah čistého farbiva: 4,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) fialové

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E132, E122). Obsah čistého farbiva: 7,9 ± 0,5 %. Návod: Časť obsa

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinové práškové farby (5 g) – modrá

Potravinové práškové farbivo v modrej farbe. Balenie 5 g.

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Rozpus

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba – zlatá, 10 g

Prašný odtieň. Odtieň: zlatý. Balenie: 10 g.

10,80 €
108 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Golden Shine (3,5 g)

Jemne mletá prášková farba, ideálna na suché štetce pre jemné tiene alebo na mokré maľovanie — stačí

6,70 €
268 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – citrónovožlté

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E102). Obsah čistého farbiva: 6,3 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vre

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – hnedá čokoládová

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E110, E151, E102, E122). Obsah čistého farbiva: 8,1 ± 0,5 %. Návo

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – malinová červeň 3221 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Prachová farba zlatá, 7 g

Prachová farba zlatá, 7 g

Prachová farba – zlatá. Balenie 7 g.

7,90 €
112.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – oranžové

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E102, E122). Obsah čistého farbiva: 5,9 ± 0,5 %. Návod: Časť obsa

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal – magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z fondantu za suc

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba – zlatá, 5 g

Prašná farba — zlatá. Balenie: 5 g.

6,40 €
128 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba strieborná 10 g

Prachová farba strieborná. Balenie 10 g.

9,80 €
98 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový pigment Fractal – White Snow (4 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

5,10 €
127.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Prírodné modré farbivo Yes Superfood Spirulina (50 g)

Jedno balenie obsahuje 50 g prášku z modrej spiruliny — odporúčaná denná dávka vystačí približne na 5

20,70 €
41.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – žltá žĺtková

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E102, E122, E110). Obsah čistého farbiva: 7,0 ± 0,5 %. Návod: Čas

0,30 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g)

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade 4 ks

Trblietky dark silver 10 g

Trblietky dark silver. Balenie 10 g.

6,50 €
65 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Milk Chocolate (1,6 g) 6157

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ideálne na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľ

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Chocolate (1,5 g) 6158 dortis

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché štetcové tieňovanie alebo mokré maľovanie

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal – Sparkling Gold (3,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

7,10 €
202.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burning Red (1,5 g) 6130 dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ktoré môžete štetcom nasucho tieňovať alebo na mokro m

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prírodné zelené farbivo Yes Superfood Ceremoniálne matcha (50 g)

Jedno balenie obsahuje 50 g ceremoniálnej matchy — to zodpovedá odporúčanej dennej dávke na približne

15,20 €
30.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba svetlozlatá, 4 g

Jedlá prášková farba svetlozlatá od Sugarflair. Balenie 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľo

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívny perleťový prášok Fractal – Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovanie

7,10 €
202.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prírodné fialové farbivo Yes Superfood Motýlí hrachový kvet (80 g)

Jedno balenie obsahuje 80 g prášku z kvetov motýlieho hrášku — odporúčaná denná dávka vystačí približ

18,90 €
37.8 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Piesková farba Silvery Moon

Piesková farba Silvery moon od Edable Art pre ľahké maľovanie jedlých dekorácií a motívov.

6,80 €
37.8 € / 100g

Na sklade 4 ks

Jedlá prášková perleťová farba Fractal - Antique Gold (3,5 g) 6174 dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

7,10 €
202.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Royal Blue (1,6)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

5,10 €
255 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue

Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue

Prachová farba Natural Midnight Blue. Balenie 5 g.

10,00 €
200 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Pomocou modrého, ružového, červeného, zeleného alebo dokonca zlatého a strieborného prachu môžete na pečive, koláčoch alebo dezertoch vytvoriť vizuálne zaujímavé efekty. Ste v dobrých rukách. S malou pomocou môžete vytvoriť fantastické dekorácie na torty, koláčiky a košíčky. Stačí, ak do košíka vložíte jeden z našich farbiacich práškov. S týmto nenápadným doplnkom vykúzlite nádherné prostredie pre sladkosti. Vyberte si farbu, prispôsobte ju svojej vízii torty a začnite konať! Naše práškové farbivá môžete použiť dvoma spôsobmi - suché a mokré. Keď do nich pridáte trochu alkoholu, získate farebnú zmes, ktorú môžete naniesť na cukrovú hmotu. Práškové farbivá sa budú skvele hodiť na tieňovanie kvetov alebo iných dekorácií na pečenie. Z overených zdrojov vieme, že to naozaj funguje, a hostia, ktorí jedia takto ozdobené torty, sú nadšení. Práškové farbivá sú rozpustné v tukoch, takže sú vhodné na farbenie výrobkov na báze tukov a maslových krémov.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.