Loading...

Farby a štetce

Aj v cukrárenskom priemysle sa v súčasnosti používajú rôzne farby a laky - samozrejme, špeciálne potravinárske farby, ktoré sú úplne bezpečné pre zdravie.

Ich použitie závisí od typu, ale všetky sa používajú predovšetkým na dokonalétorty, rolády a podobné pečivo. Niektoré sa môžu použiť aj na zdobenie vianočného pečiva.

Ponúkame gélové, práškové a metalické farby, ako aj farby v spreji alebo čokoládové farby. Nájdete tu aj špeciálne potravinárske fixky a gély na písanie, ako aj farby na airbrush , ktoré sa používajú priamo na telo.

Filtrovať
Zoradiť

Sada štetcov a jemných pier, 6ks


NOVINKA
Sada štetcov a jemných pier, 6ks
11,90 EUR
Na sklade posledné 2 kusy

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.