Loading...

Vykrajovače vnútrajškov na muffiny a cupcakes

Koláčiky sa pripravujú podobne ako tradičné koláče, t. j. z masla, cukru a vajec. Potom sa všetky prísady zmiešajú do homogénnej hmoty - napr. pomocou mixéra. Koláčiky sa pečú len v košíčkových formách. Muffiny sa od cupcakes líšia. Pripravujú sa na sladko alebo na slano (napr. so syrom, špenátom, kuracím mäsom alebo olivami). Hlavný rozdiel je však vo výbere ingrediencií a spôsobe prípravy. Muffiny sa pripravujú z múky, prášku do pečiva a oleja (namiesto masla). Na začiatku sa prísady rozdelia na mokré a suché a potom sa opatrne spoja lyžicou alebo cukrárskou lyžicou (vymiesené cesto môže mať hrudky). Rozdiely môžete vidieť aj po upečení muffinov (môžu sa piecť vo forme na muffiny, ale aj v samotnej forme). Sú ťažšie a skladnejšie a tiež vyššie ako košíčky. Praktické formičky na muffiny a cupcakes uľahčujú ich plnenie. Môžete si vybrať akúkoľvek vložku, s ktorou sa vám dobre pracuje.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.