Loading...

Otlačovacia a reliéfna podložka na čokoládu

Na výrobu čokolády sa hodí aj otlačovacia a reliéfna podložka na čokoládu, s ktorou vykúzlite krásny vzor napríklad na obľúbených pralinkách, čokoládových bonbónoch alebo na tabuľkovej čokoláde.

Jednoduchá, ale účinná podložka

Belgické pralinky sú veľmi obľúbené, ale aby ste dosiahli skutočne exkluzívnu chuť aj vzhľad, treba vedieť ako na to. So zdobením vám pomôže táto otlačovacia podložka, s ktorou sa veľmi jednoducho pracuje. Podložku položte na pralinku, ktorá je poliata horúcou čokoládou a zľahka ju pritlačte. Po zatuhnutí podložku odnímete. Týmto spôsobom môžete tvoriť aj ďalšie výrobky a bonbóny z čokolády. Otlačovacia podložka má rôzne vzory, vaše výrobky tak nikdy nebudú mať rovnaký vzhľad. Čokoláda je obľúbená pochutina. Ručne vyrábaná s reliéfnym vzorom je chutná a vzhľadom dokonalá pochúťka pre deti aj dospelých. Podložka má široké využitie, vyberať môžete z celého radu variant a vzorov. Otlačovacie a reliéfne podložky vyrába Florensuc.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.