Loading...

Jedlé figúrky z cukru - kokosovej hmoty

Filtrovať produkty
Počet produktov: 90

Figúrka na tortu sumec 5x2cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu sumec. Vyrobená z kokosovej hmoty. Rozmery 5x2 cm.

2,10 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu „Krtko“ 3D, 60 g, z kokosovej hmoty, rozmery 3 × 6 cm

Figúrka na tortu Krtko 3D, 60 g. Vyrobená z kokosovej cukrárskej hmoty.

4,30 €
7.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Ježko s jablkom 30 g

Ježko s jablkom 30 g


2,60 €
8.7 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Figúrka na tortu Minecraft Steve 6 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu Minecraft Steve, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade 4 ks

Figúrka na tortu mačka biela 5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu mačka biela, veľkosť 5 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

3,00 €

Na sklade 4 ks

Figúrka na tortu delfín 12 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu delfín, veľkosť 12 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,80 €

Na sklade > 5 ks
Nové
Super Mechanik červený 30 g

Super Mechanik červený 30 g


2,60 €

Na sklade 4 ks

Figúrka na tortu žaba 5x4 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu žaba. Vyrobená z kokosovej hmoty. Rozmery 5 x 4 cm.

3,00 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu lienka, 30 g, z kokosovej hmoty, 4 × 3 cm

Figúrka na tortu – lienka, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Figúrka na tortu jednorožec 3D 60 g z kokosovej hmoty 7,5×4,5 cm

Figúrka na tortu jednorožec 3D, 60 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

4,00 €
6.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu mačka čierna 5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu mačka čierna, veľkosť 5 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,90 €

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu dinosaurus zelený 30 g z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu dinosaurus zelený, 30 g. Vyrobený z kokosovej hmoty.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Nové
Postavička pes hnedý s kvetinkou 30 g

Postavička pes hnedý s kvetinkou 30 g


2,90 €

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu medvedík sivý s červeným srdiečkom 5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu mediátor jahodový, velikosť 5 cm. Vyrobené zo kokosového masla.

2,80 €
9.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Figúrka na tortu Minecraft Alex 30 g z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu Minecraft Alex, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Figúrka na tortu HELLO KITTY 5cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu Hello Kitty, 5 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu Kôň 3D, 60 g, z kokosovej hmoty, 4 × 6 cm

Figúrka na tortu kôň 3D, 60 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

4,30 €
7.2 € / 100g

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu – zajko v klobúku z kokosovej hmoty, 4 × 5,5 cm

Figúrka na tortu – zajac vyťahujúci klobúk. Vyrobená z kokosovej hmoty.

7,10 €

Na sklade > 5 ks
Nové
Postavička pes škvrnitý s červenou kvetinkou, 30 g

Postavička pes škvrnitý s červenou kvetinkou, 30 g

Roztomilý škvrnitý psík s kvetinkou skvele ozdobí detskú, narodeninovú i slávnost

2,90 €
9.7 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Nové
Rýpadlo pásové 63 g

Rýpadlo pásové 63 g

Premeníme narodeninovú tortu na skutočné stavenisko – ručne modelovaný pásový bager poteší každého ma

4,70 €
7.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Nové
Biely zajac 55 g

Biely zajac 55 g

Doprajte svojej torte nežný jarný nádych — ručne modelovaný biely zajko bude kúzelnou ozdobou každej

3,20 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu – tučniak, 30 g, z kokosovej hmoty, 3,5 × 5 cm

Figúrka na tortu – tučniak, 30 g. Ručne vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu jahodový medvedík s ružovým srdiečkom 5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu medvedík hnedý, veľkosť 5 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €

Na sklade posledný 1 kus

Figúrka na tortu hviezdica Patrick 5,5x4,5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu hviezdička Patrick. Vyrobená z kokosovej hmoty. Rozmery 5,5 x 4,5 cm.

2,00 €

Na sklade 4 ks
Nové
Postavička prasiatka Peppa, 30 g

Postavička prasiatka Peppa, 30 g

Rozžiari detskú tortu roztomilým prasiatkom – ručne modelovaná jedlá figúrka vyvolá úsmev u každého m

2,60 €
8.7 € / 100g

Na sklade 4 ks

Figúrka na tortu mačka 6,5x4 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu mačka biela, rozmery 6,5 x 4 cm.

2,00 €

Na sklade 4 ks
Nové
Postavičky mory, 7 ks, 210 g

Postavičky mory, 7 ks, 210 g

Premeňte tortu na čarovný podmorský svet – ručne modelované dekorácie s morskými motívmi vyčaria ú

18,40 €
8.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Figúrka na tortu „Otecko Šmolko“, 30 g, z kokosovej hmoty, rozmery 2 × 6,5 cm

Figúrka na tortu Otecko Šmolko, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,80 €
9.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu zlatá rybka 30 g z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu zlatá rybka, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu futbalista červený dres 6 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu futbalista v červenom dresu, výška 6 cm.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Nové
Figúrka 3D čarodej Gargamel, 60 g

Figúrka 3D čarodej Gargamel, 60 g

Prekvapte fanúšikov rozprávkových príbehov – ručne modelovaná figúrka kúzelníka dodá torte originálny

4,70 €
7.8 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Nové
Figúrka 3D lev, 60 g

Figúrka 3D lev, 60 g

Premení tortu na dobrodružné safari – ručne modelovaný levík bude neprehliadnuteľnou ozdobou každe

3,80 €
6.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Nové
Modelované pixelové postavičky, sada 6 ks, 180 g

Modelované pixelové postavičky, sada 6 ks, 180 g

Preneste obľúbený svet pixelových hier na narodeninovú tortu – ručne modelované cukrové figurky poteš

12,50 €
6.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Figúrka na tortu Šmolko, 30 g, z kokosovej hmoty, 2 × 6 cm

Figúrka na tortu Šmolko, 30 g, vyrobená z kokosovej hmoty.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade 4 ks

Figúrka na tortu sova ružová 30 g 1 ks z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu sova ružovej farby, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade 5 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.