Loading...

Podrobný popis produktu

Gélová farba je vhodná na farbenie cukrárskych hmôt, ciest a krémov. Môžete ňou ofarbiť akúkoľvek cukrársku hmotu. Gélové farby ponúkame v rôznych farbách a veľkostiach. Dávkujú sa iba v menšom množstve, podľa požadovanej intenzity konkrétneho farebného odtieňa. S potravinárskymi farbivami zaobchádzajte podľa návodu, neprekračujte odporúčané množstvo.

Krajina pôvodu

USA

Ďalšie informácie

Farba červená

Booster zvýrazňuje farby a mení obyčajný gél lak na farbu, ktorú možno použiť na farbenie čokolády!

Recenzie produktu

Napísať recenziu

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.