Loading...

Callebaut

callebaut.jpg

Sve ká spoločnosť Barry Callebaut Group so sídlom v Ženeve patrí oprávneno medzi popredných svetových výrobcov čokolády a kakaa. V súčasnej dobe zamestnáva vo viac než 30 krajinách na celom svete 9300 ľudí a prevádzkuje 50 výrobných podnikov. Jej ročný obrat sa pohybuje vo výške 4,8 miliardy EUR.

 

Firma sa už veľmi mnoho rokov špecializuje na výrobu čokolády a ďalších produktov z kakaa. Mimo skutočne vynikajúcich rôznych druhov čokolády má v sortimente aj čokoládové náplne, dekorácie a rôzne ďalšie produkty.

Kakaové bôby si spoločnosť starostlivo vyberá a používa naozaj len tie najkvalitnejšie. Firma síce nevlastní žiadne kakaové plantáže, ale pretože práve kakaové bôby sú pre ňu najdôležitejšou surovinou, má svojich odborníkov priamo na mieste pôvodu a tým si zaisťuje prvotriednu kvalitu. Zároveň tak maximalne omezuje výkyvy cien a tým sa jej darí udržiavať stály a prijateľný cenový level svojich výrobkov.

 

Každý piaty výrobok z čokolády alebo kakaa na svete pochádza práve od Barry Callebaut, vo výrobe čokolády má firma na celosvetovej úrovni 40 % podiel. Jej výrobky používa prakticky celý potravinársky priemysel – veľkí aj malí priemyselní výrobcovia potravín, cukrárske a pekárske firmy, hotely, reštaurácie, kaviarne, cukrárne a samozrejme aj domácnosti. Výrobky spoločnosti Barry Callebaut sú po celom svete známe pod značkami Callebaut® a Cacao Barry®.

 

Čokolády a ďalšie kakaové produkty firmy Barry Callebaut majú naozaj jedinečnú kvalitu, ktorá nadchne každého. Ak chcete vedieť, ako chutí skutočná čokoláda, potom musíte vyskúšať Barry Callebaut!


Filtrovať produkty
Počet produktov: 33
Bestseller
Čokoláda W2 biela – 1 kg

Čokoláda W2 biela – 1 kg

Univerzální bílá čokoláda Callebaut v praktických pecičkách s jemnou mléčnou, kré

22,50 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Biela čokoláda W2 0,4 kg

Biela čokoláda W2 0,4 kg

Bílá čokoláda v praktických pecičkách s 28 % kakaové sušiny a vyváženou mléčně-krémovou chutí s tóny

9,00 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Kvalitná belgická čokoláda 811 horká 1 kg 54,5%

Kvalitná belgická čokoláda 811 horká 1 kg 54,5%

Callebaut 811 horká belgická čokoláda 54,5 % v praktických kúsočkoch Callets sa výborne rozpúšťa a je

22,40 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Čokoláda 811 horká 54,5 % 0,4 kg

Čokoláda 811 horká 54,5 % 0,4 kg

Hořká čokoláda s 54,5 % kakaové sušiny v praktických čokoládových pecičkách nabízí vyváženou kakaovou

9,10 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Čokoláda 823 mliečna 33,6 % – 1 kg

Čokoláda 823 mliečna 33,6 % – 1 kg

Callebaut 823 mléčná belgická čokoláda 33,6 % je jemná, krémová a krásně vyvážená čokoláda v praktick

22,40 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Horúca čokoláda 70 %, 0,4 kg

Intenzívna horká čokoláda s 70,5 % kakaovej sušiny v praktických kúskoch. Výrazné pražené kakao, p

9,70 €
2.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Čokoláda 823 mliečna 33,6 % 0,4 kg

Čokoláda 823 mliečna 33,6 % 0,4 kg

Jemná, dokonale vyvážená mléčná čokoláda Callebaut, která se krásně rozpouští a spolehlivě podrží kaž

9,10 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoláda Gold 0,4 kg

Karamelová čokoláda v praktických kúsočkoch s intenzívnou chuťou karamelu, masla a smotany, jemným sl

11,90 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoláda Velvet 2,5 kg – biela

Kvalitná belgická čokoláda s 33,1 % kakaovej sušiny. Hmotnosť: 2,5 kg.

49,10 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoláda W2 biela 28 % 2,5 kg

Jemná biela čokoláda 28 % v praktických kúskach s vyváženou mliečno‑smotanovou chuťou, náznakmi vanil

50,10 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Bestseller
Kakaové maslo Mycryo, 50 g

Kakaové maslo Mycryo, 50 g

Uľahčite si temperovanie čokolády s kakaovým maslom Mycryo v praktickom 50 g balení, ktoré vystačí

5,70 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoláda 811 horká 54,5 % 2,5 kg

Čokoláda 811, horká 54,5 %. Balenie 2500 g.

44,70 €
1.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Callebaut Selection - Zestina Plein Arôme kakaový prášok - 1 kg

Prémiový kakaový prášok Callebaut Zestina Plein Arôme 1 kg ponúka intenzívnu čokoládovú chuť, tmav

32,00 €
3.2 € / 100g

Na sklade 4 ks

NEVE nevlhnúci cukor 2 kg

NEVE nevlhnúci cukor udrží dezerty krásne biele a jemne poprášené aj dlhé hodiny po dozdobení – be

16,60 €
0.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Kakaové maslo Mycryo, 0,6 kg

Temperuj čokoládu snadněji a s přesnějším výsledkem díky 100% kakaovému máslu Mycryo v praktické p

46,50 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Belgická čokoláda 70 % 2,5 kg – horká

Kvalitná belgická čokoláda s 70 % obsahom kakaa. Hmotnosť: 2,5 kg.

51,00 €
2 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Mliečna čokoláda do fontány 37,8 % – 2,5 kg

Mliečna čokoláda do fontány. Balenie 2,5 kg.

50,50 €
2 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Nové
Doprava zadarmo
Callebaut mliečna čokoláda 668, 10 kg, 33,5%

Callebaut mliečna čokoláda 668, 10 kg, 33,5%

Univerzálna belgická mliečna čokoláda s vyváženou kakaovou chuťou, jemnou krémovitosťou a strednou te

175,60 €

Na sklade posledný 1 kus

Barry Callebaut čokoláda 80 % horká, 2,5 kg

Barry Callebaut horká čokoláda 80 % Power. Balenie 2,5 kg.

63,20 €
2.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Horká čokoláda do fontány 56,9 % 2,5 kg

Čokoláda s vysokým obsahom kakaového masla, ideálna do čokoládových fontán. Hmotnosť: 2,5 kg.

63,00 €
2.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Tmavá čokoláda s maltitom - MALCHOC-D, 53,9 %, 1 kg

Tmavá čokoláda s maltitolom Malchoc D – 53,9 %. Balenie 1 kg.

40,30 €
4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoláda RB2 Ruby 32,8 % — 2,5 kg

Ruby RB2 od Callebaut je ikonická ruby čokoláda s prirodzene ružovou farbou a výraznou ovocnou chu

63,20 €
2.5 € / 100g

Nie je na sklade

Callebaut mliečna čokoláda 41 Power, 2,5 kg

Callebaut mliečna čokoláda 41 % Power, balenie 2,5 kg

38,60 €
1.5 € / 100g

Nie je na sklade
Doprava zadarmo
Kvalitná belgická čokoláda 2,5 kg 30 % Gold Caramel

Kvalitná belgická čokoláda 2,5 kg 30 % Gold Caramel

Kvalitná belgická čokoláda s intenzívnou, vyváženou chuťou. Balenie 2,5 kg.

71,70 €
2.9 € / 100g

Nie je na sklade

Callebaut Cappuccino 200 g

Aromatické Callebaut Callets Cappuccino spájajú jemnú čokoládu s kávovo-krémovou chuťou cappuccina —

7,10 €
3.6 € / 100g

Nie je na sklade
Nové
Callebaut Pailleté Feuilletine — malé kúsky drveného karamelového sušienkového cesta, 2,5 kg

Callebaut Pailleté Feuilletine — malé kúsky drveného karamelového sušienkového cesta, 2,5 kg

Jemné karamelizované oplatkové vločky Pailleté Feuilletine dodají dortovým vrstvám, pralinkám, krémům

37,20 €
1.5 € / 100g

Nie je na sklade
Nové
Doprava zadarmo
Callebaut kvalitná biela čokoláda W2, 10 kg, 28 %

Callebaut kvalitná biela čokoláda W2, 10 kg, 28 %

Jemná belgická biela čokoláda s vyváženou chuťou mlieka, vanilky a jemného karamelu. Vďaka strednej t

170,90 €

Nie je na sklade

Mliečna čokoláda Cacao Barry Callets Alunga 41 % – 1 kg

Mliečna čokoláda Cacao Barry Alunga™ 41 % ponúka plnú kakaovú chuť s jemnými mlie

41,60 €
4.2 € / 100g

Nie je na sklade
Nové
Doprava zadarmo
Callebaut kvalitná belgická čokoláda horká 10 kg 54,1%

Callebaut kvalitná belgická čokoláda horká 10 kg 54,1%

Profesionálna belgická horúca čokoláda Callebaut s vyváženou kakaovou chuťou a ideálnou konzistenciou

170,90 €

Nie je na sklade

Čokoláda 2,5 kg – mliečna 823

Velmi kvalitní mléčná čokoláda, kterou ocení každý pekař – cukrář bez ohledu na to, zda je amatér neb

38,60 €
1.5 € / 100g

Nie je na sklade

Kakaový prášok Barry Callebaut Cacao Barry Plein Arôme, 1 kg

Kakaový prášok Barry Callebaut Plein Arôme. Balenie 1 kg.

33,70 €
3.4 € / 100g

Nie je na sklade

Čokoláda Ruby RB2 0,4 kg 32,8 %

Čokoláda Ruby RB2 Callebaut 32,8 % — balenie 0,4 kg.

17,80 €
4.5 € / 100g

Nie je na sklade
Doprava zadarmo
Čokoláda Ruby 2,5 kg

Čokoláda Ruby 2,5 kg

Kvalitná belgická čokoláda ružovej farby s intenzívnou a vyváženou chuťou. Balenie 2,5 kg.

95,50 €
3.8 € / 100g

Nie je na sklade