811 Čokoláda je hladká a dobre vyvážená s jemnými vanilkovými tónmi. 811, chválená šéfkuchármi po celom svete, je merítkom pre čokoládovú polevu v cukrárstve a pekárstve! Je známa tým, že poskytuje dokonalosť pri každom použití. Používa sa najmä pre ganache, peny, sušienky, pomazánky, omáčky, nealko nápoje a mnoho ďalších aplikácií. Pre úspešné spárovanie ju môžete spojiť s vanilkou, mätou, olivovým olejom, makadámiovými orechmi, grenadinou, kardamomom. Táto horká čokoláda 54,5 % má obsah tuku 36,6 %. Má tekutosť 3, vďaka čomu je extrémne univerzálna.
Balenie obsahuje: 2,5 kg
Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma.
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2397 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 572,8 kcal |
| Tuk | 35,8 g |
| - z toho nasýtených | 21,6 g |
| Sacharidy | 55,3 g |
| - z toho cukry | 54,9 g |
| Bielkoviny | 6,0 g |
| Soľ | 0,0 g |
Belgicko
| Kategória: | Čokoláda a kakao na makrónky |
| Hořká čokoláda | |
| Čokoláda Callebaut | |
| Výrobca | Callebaut |
| EAN | 5410522513257 |
| Kód produktu | 811.e4.u71 |