Loading...

Miska Creme brulee

Aristokracia medzi francúzskymi dezertmi. Jeden z najslávnejších a zaslúžených, a zároveň skvele jednoduchý. Lahodný, jemný krém s vanilkovo-vaječným krémom, pečený pod tenkou chrumkavou vrstvou karamelu. Stačí mať správne misky na tento lahodný dezert a môžete si ho doma pripraviť aj vy. Vo svojej najzákladnejšej podobe je creme brulee krémový pečený puding s krehkou pokrývkou z rozpusteného cukru, ktorý praskne, keď ho jemne poklepete lyžičkou. Puding sa vyrába s ťažkým krémom, vajcami, cukrom a vanilkou. Roztavená cukrová kôrka bude pri podávaní mierne teplá alebo izbovej teploty, ale puding pod ňou by mal byť studený. Môžete pridávať karamel alebo ovocie na dno, ale klasická verzia je obyčajná vanilka. Misky na creme brulee vám umožnia vytvoriť cukrovú vrstvičku zapečením v rúre a to v klasickej aj v mikrovlnnej. Je možné používať ich v rúre až do +280 stupňov Celzia. Keramika je odolný materiál, ktorý je možné využiť mnohými spôsobmi. Tieto misky majú veľmi pekný dizajn, sú preto vhodné na priame podávanie tohto jedinečného dezertu. Výhodou je pestrá ponuka farieb, môžete si tak vytvoriť kolekciu misiek, ktorá bude ladiť s prestretým stolom. Podľa potreby sa dajú umývať v umývačke riadu, nehrozí ich prasknutie. Na prípravu creme brulee sa vám bude hodiť tiež pištoľ, ktorou pripravíte chrumkavú karamelovú kôrku. Môžete tak tento dezert pripraviť presne tak, ako to robia praví profesionáli. Vybrať si môžete napríklad misky výrobcu Emil Henry či iných známych značiek, ktoré v našom eshope nájdete.

Filtrovať
Zoradiť

Porcelánová miska na crème brûlée 1 ks Mallen 9 × 5 cm KL-10759


TESTOVANÉ
Porcelánová miska na crème brûlée 1 ks Mallen 9 × 5 cm KL-10759
Zapekacia miska na crème brûlée s priemerom 9 cm.
2,90 EUR
Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.