Loading...

Lopatky na torty

Lopatka na tortu je skvelou pomôckou na servírovanie kúskov tort a manipuláciu s nimi. Vďaka širokej ploche vám nič nespadne a torty prenesiete veľmi ľahko zo škatule alebo na tanieriky.

Uľahčite si servírovanie torty

Nehrdzavejúca lopatka na tortu alebo plastová lopatka uľahčí servírovanie jednotlivých kúskov torty, báboviek a ďalších múčnikov. Pri väčšine modelov je ergonomická rukoväť na pohodlnú prácu s lopatkou. Zúbkované alebo hladké ostrie umožní tortu jednoducho nakrojiť. Originálna lopatka môže mať klasický aj moderný vzhľad. Ponúkame lopatky v klasickom vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele aj v čiernej farbe. Praktické lopatky vám uľahčia prácu, podobne ako cukrárske nože. Využite našu skvelú ponuku, kde nájdete nielen nože, ale rovnako lopatky, formy na tortu a veľa ďalšieho tovar. Profesionálne náčinie vám prinesie úsporu času, zjednodušenie práce. Vysoko kvalitné výrobky sú z tých najlepších materiálov, ktoré sú vhodné na kontakt s potravinami.

Filtrovať
Zoradiť

Tortová servírovacia lopatka 25 cm

Luxusný vzhľad a praktické použitie. To je moderná antikorová lopatka, ktorá slúži na servírovanie to
3,10 EUR
Na sklade > 10 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.