Loading...

Cukrová zmes na zdobenie Super Sterusel

Zdobenie cukrom Super Sterusel predstavuje rad rôzne farebných a tvarovaných zmesí. Môžete získať farebné zmrzliny, ale aj farebné zmesi, ktoré obsahujú guľôčky, tyčinky alebo malé farebné maky. Konfety, korálky, tyčinky a iné cukrové zmesi sú len niektoré z našich mnohých návrhov na efektné zdobenie. Ozdobné posýpky na torty, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, potešia oko a chuť aj toho najnáročnejšieho znalca. Ponúkame posýpky v rôznych farbách a tvaroch, ktoré dokonale ladia s akoukoľvek polevou, plastickou polevou, posýpkou alebo fondánovou dekoráciou. Cukrové ozdoby Super Sterusel patria medzi najvyhľadávanejšie výrobky vďaka kvalite surovín použitých pri ich výrobe. Táto značka je špecifická svojimi zaujímavými kombináciami farieb a tvarov. Nápadité ozdoby povýšia každú tortu na absolútne jedinečnú. Tieto posýpky sú určené na priame použitie na torty, sušienky alebo koláče. Siahnite po farebných zmesiach v žltej, červenej alebo ružovej kombinácii. V ponuke nájdete aj zelené, modré alebo fialové zmesi.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.