Loading...

SpangeBob

Spongebob SquarePants je kultová postava, ktorá dokáže deti pobaviť až k slzám, ale často ide o starších divákov. Ak chcete urobiť narodeniny alebo inú párty v štýle tejto rozprávkovej postavičky, pozrite sa na položky z našej kolekcie Spongebob. Môžete ľahko nájsť niečo pre seba.

SpangeBob kolekcia v našom eshope zahŕňa papierové tácky a poháriky. Obľúbená rozprávková postavička zožne u detí mimoriadny úspech. Ak ste zručný cukrár, iste zvládnete upiecť torta v tvare Spongeboba.

Bez ohľadu na to, či potrebujete farebné fóliové balóny, papierové servítky, tanieriky alebo iné narodeninové dekorácie, môžete si ich u nás kúpiť za skvelé ceny. Poskytujeme dobré služby zákazníkom a odborné poradenstvo. Máme dlhoročné skúsenosti, takže ak prešľapujete na mieste a nemôžete sa rozhodnúť pre narodeninové dekorácie, opýtajte sa nás a my vám radi pomôžeme s výberom.

Filtrovať

Sponge bob 7,5 cm

Výška 7, 5 cm.
5,40 EUR
Skladom 5 ks

Dekorácia na tortu 3D Sponge bob 20 x 30 x 45 cm

Dekorácia na tortu 3D Sponge Bob. Rozmery 20 x 30 x 45 cm.
12,80 EUR
Skladom posledný 1 kus

Figúrka na tortu SpongeBob celé mesto

Plastová figúrka na tortu Sponge Bob, celé mesto.
11,70 EUR
Skladom posledný 1 kus

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie