Loading...

Prachové farby Sladké tyčinky

Prachové farby od spoločnosti Sweet Sticks sú revolučným radom farebných prachov, ktoré sa dajú nakoniec premeniť na krásne farby pomocou aktivátora práškovej farby. Vďaka jedinečnej zmesi 100 % jedlých zložiek sú mimoriadne bezpečné na pridávanie do vašich lahodných koláčov, sušienok a tiež čokolády. Tieto práškové farby boli navrhnuté tak, aby boli ideálne pre výrobky na báze oleja a boli schopné farbiť väčšinu neporéznych povrchov. Práškové farby Sweet Sticks sú také univerzálne a dokážu sa prispôsobiť mnohým rôznym štýlom zdobenia tort. Nakoniec si môžete vybrať konzistenciu farby alebo ju zaprášiť. S týmito práškovými farbami ušetríte peniaze. Na pokrytie celej 250g čokoládovej kocky potrebujete len 1/8 čajovej lyžičky práškových farieb a aktivátora práškových farieb.

Filtrovať
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.