Loading...

Prachové farby Sladké tyčinky

Prachové farby od spoločnosti Sweet Sticks sú revolučným radom farebných prachov, ktoré sa dajú nakoniec premeniť na krásne farby pomocou aktivátora práškovej farby. Vďaka jedinečnej zmesi 100 % jedlých zložiek sú mimoriadne bezpečné na pridávanie do vašich lahodných koláčov, sušienok a tiež čokolády. Tieto práškové farby boli navrhnuté tak, aby boli ideálne pre výrobky na báze oleja a boli schopné farbiť väčšinu neporéznych povrchov. Práškové farby Sweet Sticks sú také univerzálne a dokážu sa prispôsobiť mnohým rôznym štýlom zdobenia tort. Nakoniec si môžete vybrať konzistenciu farby alebo ju zaprášiť. S týmito práškovými farbami ušetríte peniaze. Na pokrytie celej 250g čokoládovej kocky potrebujete len 1/8 čajovej lyžičky práškových farieb a aktivátora práškových farieb.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.