Loading...

Prachové farby Funcakes

FunCakes Jedlé farby FunColours sú 100% jedlé farby v prášku, ktoré sú skvelé na pridávanie farebných detailov do tort a dekorácií. Jednoducho ich nasypte na tortu alebo pridajte krásne detaily na cukrové kvety a dekorácie. Jedlé prášky FunColours môžete miešať, aby ste získali sýtejšie alebo jemnejšie farby. Jedlý trblietavý prach sa dá ľahko použiť aj ako jedlá farba, stačí ho zmiešať s omladzujúcim alkoholom. Sortiment FunColours by FunCakes dodá vašim tortám výnimočný vzhľad a pocit. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále rôznych farieb, sú 100 % jedlé, majú certifikát Halal a ľahko sa používajú. Jedlý prach sa dodáva v mnohých rôznych povrchových úpravách, napríklad matnej, perleťovej a hodvábnej. Sú ideálne na poprašovanie tortových dekorácií alebo posýpanie priamo na vaše slávnostné torty, koláčiky a pochúťky pomocou cukrárskej polevy alebo jedlého lepidla.

Filtrovať
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.