Loading...

Prachové farby Funcakes

FunCakes Jedlé farby FunColours sú 100% jedlé farby v prášku, ktoré sú skvelé na pridávanie farebných detailov do tort a dekorácií. Jednoducho ich nasypte na tortu alebo pridajte krásne detaily na cukrové kvety a dekorácie. Jedlé prášky FunColours môžete miešať, aby ste získali sýtejšie alebo jemnejšie farby. Jedlý trblietavý prach sa dá ľahko použiť aj ako jedlá farba, stačí ho zmiešať s omladzujúcim alkoholom. Sortiment FunColours by FunCakes dodá vašim tortám výnimočný vzhľad a pocit. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále rôznych farieb, sú 100 % jedlé, majú certifikát Halal a ľahko sa používajú. Jedlý prach sa dodáva v mnohých rôznych povrchových úpravách, napríklad matnej, perleťovej a hodvábnej. Sú ideálne na poprašovanie tortových dekorácií alebo posýpanie priamo na vaše slávnostné torty, koláčiky a pochúťky pomocou cukrárskej polevy alebo jedlého lepidla.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.