Loading...

Gélové farby Rolkem

Dodajte svojim dekoráciám a koláčom šmrnc a lesk pomocou nášho radu gélových farieb Rolkem. Rad jedlých gélových farieb Rolkem možno použiť na širokú škálu povrchov. Väčšina ľudí ich zvyčajne používa na fondány na torty a koláčiky, ale môžete ich použiť aj na gumovú hmotu, cukrové ozdoby alebo polevy a v podstate na čokoľvek iné, čo vás napadne. Tieto farby sú k dispozícii v širokej škále farieb a štýlov. Výrobky Rolkem sú skvelým univerzálnym produktom, ktorý dodá lesklý povrch takmer každému jedlému výrobku. Nájdete tu neónové, perleťové a trblietavé farby, ktoré dodajú vašim výrobkom originálny vzhľad.

Filtrovať
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.