Loading...

Gélové farby Rolkem

Dodajte svojim dekoráciám a koláčom šmrnc a lesk pomocou nášho radu gélových farieb Rolkem. Rad jedlých gélových farieb Rolkem možno použiť na širokú škálu povrchov. Väčšina ľudí ich zvyčajne používa na fondány na torty a koláčiky, ale môžete ich použiť aj na gumovú hmotu, cukrové ozdoby alebo polevy a v podstate na čokoľvek iné, čo vás napadne. Tieto farby sú k dispozícii v širokej škále farieb a štýlov. Výrobky Rolkem sú skvelým univerzálnym produktom, ktorý dodá lesklý povrch takmer každému jedlému výrobku. Nájdete tu neónové, perleťové a trblietavé farby, ktoré dodajú vašim výrobkom originálny vzhľad.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.