Loading...

Zmesi na chlieb, pečivo a slané pečenie

V čase, keď máme čoraz viac možností výberu chleba, ktorý sa čoraz menej podobá pravému chlebu a je priemyselne pečenýkeď je čoraz ťažšie kúpiť skutočný chlieb bez prídavných látok, kvásku, cukru, zemiakovej múky alebo múky. Stojí za to skúsiť piecť chlieb. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, je to jednoduché a chuťové vnemy sa nedajú preceňovať. Vôňa čerstvého chleba doma je na nezaplatenie. Všetky potrebné ingrediencie sa dajú kúpiť v jednom balení. Potom už len stačí použiť domácu zmes na chlieb podľa návodu.

Ponúkame hotové zmesi na koláče, pečivo a chlieb, zmes na pizzu, ako aj všetky prísady potrebné na pečenie.ako napríklad kvások, arómy, droždie, karob, otruby alebo obyčajný prášok do pečiva, a to všetko v tradičnej aj bezlepkovej verzii.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.