Loading...

Silikónové formy viacmiestne na vianočné cukrovinky a pečivo

V posledných rokoch začali byť neskutočne obľúbené silikónové formy na vianočné cukrovinky. Práca je s nimi veľmi jednoduchá, silikón je pružný a zároveň veľmi odolný materiál.

Jednoduchá práca so silikónovými formami

Ak pripravujete vianočné cukrovinky a pečivovo väčšom množstve a pravidelne, potom iste viete, ako je náročné vytvarovať na vlas rovnaké vanilkové rožky či linecké kolieska. Praktické silikónové formy na pečenie vám umožnia upiecť niekoľko kusov výrobku naraz a všetky budú jeden ako druhý. Silikónovú formu môžete dať do chladničky aj do všetkých druhov rúr na pečenie. Hodia sa tiež na vytvarovanie čokolády, fondánu a ďalších hmôt. Vďaka pružnosti silikónu sa hotové cukrovinky vyberú veľmi ľahko, bez akéhokoľvek zbytočného porušenia. Nepriľnavý povrch navyše nemusíte nijako zložito vymazávať, čo vám takisto šetrí čas. Silikónové formy Banquet, Orion, Ibili či Silikomart môžete veľmi ľahko umyť aj v umývačke riadu. Vyrábajú sa zo zdravotne vyhovujúceho silikónu modernými metódami, aby skutočne neobsahovali škodlivé látky.

Filtrovať

Silikónová forma na osie hniezda / včelie úle 29 x 17,5 cm

Silikónová forma na výrobu cukroviniek. Osie hniezda už nebudete robiť inak.
13,00 EUR
Skladom posledné 3 kusy

Silikonová forma na vosí hnízda / včelí úly


TESTOVÁNO
Silikonová forma na vosí hnízda / včelí úly
Silikonová Forma na Vosí hnízda, nebo také Včelí úly. Toto nepečené cukroví, je pro mnohé tím nejlepš
13,30 EUR
Skladom > 10 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie