Loading...

Súprava cukrárskych vrecúšok

Pripravovať najrôznejšie dezerty a zákusky či ich zdobiť je potrebné často s pomocou cukrárskych vrecúšok. Preto v ponuke nájdete aj súpravy cukrárskych vrecúšok.

Súpravy vrecúšok pre cukrárov

Cukrárske vrecúško sa hodí na sladké krémy aj slané nátierky. S pomocou cukrárskej špičky potom vyčaríte ľubovoľné tvary na jednohubky, torty na narodeniny aj chlebíčky. Do vrecúška vložíte potrebné množstvo hmoty a stlačením vytláčate krém na plech, tortu či pečivo. Súpravy obsahujú koncovky aj spojky, máte všetko potrebné k dispozícii. Predávame vrecúška plastové, ktoré sú umývateľné a môžete ich použiť viackrát. Praktickou pomôckou je aj súprava na plnenie šišiek, keď vďaka úzkej špičke nanesiete potrebné množstvo krému, marmelády či inej obľúbenej náplne. Tieto profi ozdobovacie vrecúška môžete použiť aj na zdobenie perníkov či na vianočné cukrovinky. Koncové trysky potom vyčistíte pomocou kefiek na koncovky, ktoré máme takisto v ponuke. Na jednoduché zdobenie alebo striekanie pusiniek, makrónok a ďalšieho jemného pečiva sú vrecká vhodnou voľbou.

Filtrovať

Tescoma Zdobiace vrecko DELÍCIA 30 cm (10 ks) + 6 špičiek 630470 dortis

Vynikajúce na dekorovanie a plnenie pokrmov .
8,70 EUR
Na sklade > 5 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.