Loading...

Papierová čipka pod tortu

Papierová čipka pod tortu zabezpečí dokonalú finálnu podobu servírovanej torty. Čipku môžete použiť aj pod rolády a ďalšie múčniky, ktoré chcete mať krásne naservírované.

Od pravej čipky na nerozoznanie

Papierová čipka môže byť okrúhla aj hranatá. Stačí si vybrať, ktorý variant vám vyhovuje viac. Na prvý pohľad je od naozajstnej čipky na nerozoznanie. Čipku jednoducho položíte na tácku a na ňu položíte tortu. Vybrať si u nás môžete aj set skladajúci sa z papierovej čipky a dekoračnej tácky. Nemusíte mať obavu, že sa vybraný typ nebude hodiť na žiadnu z podložiek, ktoré máte doma. Vybrať si môžete okrúhlu alebo obdĺžnikovú tácku aj čipku. Papierové čipky sa vyrábajú jednoduchou technikou, keď vznikajú naozaj úchvatné vzory. Čipkové podložky zabránia aj premasteniu papierovej škatule na prenášanie torty. Papierová čipka je na jednorazové použitie. Vybrať si môžete z rôznych druhov a veľkostí.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.