Loading...

Ostatné pomôcky

Ďalšie šikovné pomôcky pre cukrárov nájdete práve tu. Nožíky a nožnice na marcipán a fondán z bezpečných materiálov umožňujú ľahko a čisto vykrojiť hmotu, alebo odstrihnúť prebytky priamo z potiahnutého korpusu. Pri farbení oceníte poháriky na miešanie farieb, v ktorých si môžete namiešať ten ideálny odtieň. V pohárikoch môžete farbu aj uschovávať.

Najpredávanejšie

1.
Ak nedisponuje váš hrniec praktickým lievikom, vyu
6,80 ,- EUR
5,40 EUR
ZĽAVA
21%
2.

35,80 EUR
3.
Pumpička na karamel nebo na isomalt s měděnou konc

30,60 EUR
Filtrovať

Silikónový lievik na hrniec

SLEVA
21%
Silikónový lievik na hrniec
Ak nedisponuje váš hrniec praktickým lievikom, využite tento drobný silikónový výrobok, ktorý ho veľm
5,40 EUR
Skladom > 10 ks

Parný stroj na odstránenie nežiaduceho cukru, škrobu alebo dodanie lesku

Parný stroj pomáha odstrániť nežiaduci cukor, škrob a dodá lesk vašim tortám a cukrárskym výrobkom.
35,80 EUR
Skladom 4 ks

Pumpička na karamel / isomalt s měděnou koncovkou

Pumpička na karamel nebo na isomalt s měděnou koncovkou
30,60 EUR
Skladom 4 ks

Poprašovacie vrecúško

Poprašovacie vrecúško na práškový biely či farebný cukor.
4,70 EUR
Není skladem

Všetko na tvarovanie, modelovanie aj vaľkanie poťahovacej a modelovacej hmoty nájdete práve tu. Ak chcete vymodelovať profesionálne dekorácie, vyberte si rovno celú súpravu tvarovacích pomôcok vo forme kostíc. Môžete s nimi tvarovať detaily na figúrky na tortu, formovať okvetné lístky na jedlé kvety a veľa ďalšieho. Každá z kostíc slúži na výrobu iného typu dekorácií. Obľúbenou kosticou je ta s guľôčkovým zakončením, s ktorou môžete vyrábať tenké lístočky, alebo vyhlbovať jamky na očká pre figúrky.

 

Na krájanie ozdôb z fondánu slúžia radielka a vykrajovačky. Vykrojíte s nimi rôzne ozdobné dieliky fondánu, ktoré potom stačí len prilepiť na tortu.

 

Skôr než sa pustíte do výroby jedlých dekorácií, musíte najprv tortu potiahnuť. Poťahovaciu hmotu vyvaľkajte na hrúbku zhruba 3 mm. Aby sa vám podarilo hmotu vyvaľkať vždy rovnomerne, použite špeciálne lišty na vaľkanie, ktoré si položíte na kraj fondánu a podľa nich vyvaľkáte hmotu. V súprave líšt nájdete okrem trojmilimetrovej aj päť a desaťmilimetrovú lištu, ktoré okrem vyvaľkania fondánu môžete samozrejme použiť aj pri vaľkaní cesta.

 

Na finálne dozdobenie farbou používajte špeciálne potravinárske štetce z našej ponuky. Sú zo zdraviu vyhovujúcich materiálov a pri práci z nich nevypadávajú štetinky. Štetce sa hodia na všetky typy potravinárskych farieb – od gélových až po prachové. Štetce sú dostupné v súpravách niekoľkých kusov rôznych veľkostí.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie