Loading...

Lopatky na torty

Lopatka na tortu je skvelou pomôckou na servírovanie kúskov tort a manipuláciu s nimi. Vďaka širokej ploche vám nič nespadne a torty prenesiete veľmi ľahko zo škatule alebo na tanieriky.

Uľahčite si servírovanie torty

Nehrdzavejúca lopatka na tortu alebo plastová lopatka uľahčí servírovanie jednotlivých kúskov torty, báboviek a ďalších múčnikov. Pri väčšine modelov je ergonomická rukoväť na pohodlnú prácu s lopatkou. Zúbkované alebo hladké ostrie umožní tortu jednoducho nakrojiť. Originálna lopatka môže mať klasický aj moderný vzhľad. Ponúkame lopatky v klasickom vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele aj v čiernej farbe. Praktické lopatky vám uľahčia prácu, podobne ako cukrárske nože. Využite našu skvelú ponuku, kde nájdete nielen nože, ale rovnako lopatky, formy na tortu a veľa ďalšieho tovar. Profesionálne náčinie vám prinesie úsporu času, zjednodušenie práce. Vysoko kvalitné výrobky sú z tých najlepších materiálov, ktoré sú vhodné na kontakt s potravinami.

Filtrovať

Tortová servírovacia lopatka 25 cm

Luxusný vzhľad a praktické použitie. To je moderná antikorová lopatka, ktorá slúži na servírovanie to
3,60 EUR
Skladom 10  ks

Servírovacia lopatka na torty Armonia 28 cm

Nepodceňujte kvalitné kuchynské nástroje, ktoré sú súčasťou samotného stolovania. Využite servírovaci
6,00 EUR
Skladom 8  ks

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie