Loading...

Jelly Flower

Kvetiny zo želé alebo teda Jelly Flower vyzerajú rovnako krehké ako ostatné. Pomocou ihiel a ďalších pomôcok si môžete vytvoriť nádherné želé torty, ktoré majú v sebe vytvorené kvetiny.

Jemné kvety

Špeciálna ihla je na výrobu želé kvetín ideálna a pomôže vykúzliť požadovaný efekt naozaj precízne. Používať na tento účel môžete umeleckú želatínu. Korpus vyrobíte z priehľadnej želatíny, ktorý necháte stuhnúť, následne pripravíte jednotlivé typy želé na tvorbu jedlej kvetiny. Jedinečné jemné kvety môžete vykúzliť na rôzne druhy želé tort. Originálna 3D želatínová torta s názvom jelly flower bude zážitkom na pohľad aj pre chuťové bunky. S jemnými kvetmi si poradí každý zručnejší človek. Podľa počtu ihiel v balení sa odvíja cena jednotlivých súprav. V balení nájdete päť alebo desať kusov ihiel, ktoré vyrába značka ILA. Krásne tortičky s kúzelným kvetinovým dekórom ruží alebo rôznych kvetín zvládnete s ihlami naozaj ľahko.

Filtrovať

Súprava ihiel na výrobu kvetín zo želatíny Súprava 5 (5 ks) 5286 dortis

Súprava ihiel na výrobu kvetín v želatíne.
13,90 EUR
Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.