Loading...

Bielidlá - bieloby

Pripravte si chutné pečivo s poťahovacou hmotou, ktorá bude dokonalo biela vďaka bielobe. Zapôsobte fantastickým vzhľadom torty na všetkých svojich priateľov aj na oslávencov. Okrem bieloby ponúkame aj ďalšie odtiene potravinárskej farby v géli, ktoré sú ideálne pre marcipán, cukrovú hmotu, rovnako ako torty, džemy a iné cukrovinkové zázraky. Správne dávkovanie vám umožní dosiahnuť požadovanú intenzitu odtieňa. Bielidlo vám umožní pripraviť sladké dekorácie v perfektnej žiarivo bielej. Z poťahovacej hmoty vyrobíte dekorácie, ktoré sú skvelé na prípravu dobrôt na rôzne príležitosti. Ich príprava nie je náročná, ale prináša do kuchyne skvelú zábavu. Farbivá na torty a sušienky, cupcakes, torty a koláče nemenia chuť ani konzistenciu daného krému či hmoty, ale menia vzhľad. Klasické pečivo dostáva jedinečný charakter, svojho druhu. Hlavným cieľom použitia bieloby je marcipán, krém. Je možné použiť aj na zmrzliny. Vyberte si z pestrej škály tohto typu gélovej farby.

Najpredávanejšie

2.
Koncentrovaná extra sytá gelová barva vhodná na

5,60 EUR
Filtrovať

Jedlá prášková bieloba Fractal (20 g)

3,70 EUR
Skladom > 10  ks

Běloba polotekutá Sugarflair Extra White 50 g (Bez E171)

Koncentrovaná extra sytá gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.
5,60 EUR
Skladom 2  ks

Bieloba 100g biela

Bieloba na farbenie cukrárskych hmôt ako sú krémy, poťahovacie hmoty alebo cukrárska pasta. 100 g bal
6,10 EUR
Není skladem

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie