Loading...

Balónek holka, nebo kluk?

Opravdovým hitem posledních let jsou černé balónky s konfetami uvnitř. Tyto balónky si našly velkou skupinu příjemců, jsou ideální pro odhalení pohlaví miminka na tzv. babyshower párty. Balónky s konfetami se dodávají v různých barvách, s modrou či růžovou. Doba životnosti nafouknutého balónku se 100% heliem závisí především na velikosti balónků a množství konfet uvnitř. Barvu stuhy můžete sladit a zvolit černou, růžovou či modrou. Balónky nafoukněte nejlépe těsně před začátkem akce, protože na balónky s konfetami, které jsou zatavené dodatečným gelem, má vliv teplota vzduchu, pokud je teplota vzduchu nad 25 stupňů a mohou měnit barvu. Balónky jsou vyrobeny z kvalitního latexu.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.