Loading...

Baby shark

Baby Shark je nová pohádka, kterou milují děti po celém světě. Vy můžete uspořádat oslavu narozenin s touto tématikou. V naší nabídce najdete balonky Baby Shark, papírové kelímky i párty dekorace k zavěšení. V našem obchodě máme vše potřebné k naplánování a vytvoření dokonalé akce s tématem Baby Shark. Najdete zde balónky s pohádkovými hrdiny v mnoha tvarech a velikostech (fóliové i běžné), girlandy na zavěšení (s nápisem i ve tvaru vlajek), spirály na ozdobu nebo ubrus na stůl. K ozdobení stolu můžete použít fóliové ubrusy, stejně jako sady talířů a ubrousků. Dort ve tvaru žraloka může být ozdoben roztomilými svíčkami, barevným jedlým papírem či cukrovým sypáním ve tvaru mořských živočichů.

Filtrovať

Kelímky papírové 8ks Baby Shark 250ml

Papírové kelímky s motivem Baby Shark. V balení 8 ks. Objem 250 ml.
2,10 EUR
Skladom 4 ks

Papírový talíř na párty 23cm Baby Shark

3,40 EUR
Skladom > 10 ks

Ubrousky 33x33cm Baby Shark

2,50 EUR
Skladom > 10 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie