Loading...

RUF

ruf.png

Ruf je Nemecká spoločnosť, ktorú založili Clemens Rump a Hubert Flerlage pred 100 rokmi. Hlavným princípom našej spoločnosti je ponúkať kvalitné výrobky za výhodnú cenu. Čo sa týka našich receptov a prísad, ktoré používame, nikdy nerobíme kompromisy. Pre naše výrobky používame iba najkvalitnejšie suroviny a pri obstarávaní surovín úzko spolupracujeme s našimi dodávateľmi.


Počet produktov: 114
Vyrobené v Nemecku
Jedlé fixky, sada 8 farieb

Jedlé fixky, sada 8 farieb

Sada jedlých fixiek obsahuje osem rôznych farieb. Fixky sú naplnené potravinárskymi farbivami.

11,30 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Práškový krím na šľahanie, 80 g

Práškový krím na šľahanie, 80 g

RUF práškový krém na šľahanie 80 g je praktická zmes na rýchlu prípravu ľahkého k

1,10 €
1.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Plátková želatína – číra

Plátková želatína – číra

Želatína je ideálny pomocník pri príprave aspikov, ovocných rezov, tort a ďalších obľúbených pochúťok

2,80 €
14 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Stužovač šľahačky 5 × 8 g

Stužovač šľahačky 5 × 8 g

Stabilizátor šľahačky zabezpečí, že váš zákusok či torta zostane aj po niekoľkých hodinách krásne

1,50 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie oči, 75 g

Cukrové zdobenie oči, 75 g

Cukrové zdobenie Oči RUF. Balenie 75 g.

5,50 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Želatína v prášku – číra, 3 × 12 g

Želatína v prášku – číra, 3 × 12 g

Príprava polevy na glazúrované koláče s týmto prípravkom je jednoduchá a rýchla.

1,00 €
2.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Zmes na vanilkový krém 100 g

Zmes na vanilkový krém 100 g

Zmes na lahodný vanilkový krém

1,80 €
1.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Perličky farebné dúhové 80 g

Perličky farebné dúhové 80 g

Dúhové perličky, farebné. Balenie 80 g.

3,20 €
4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bio listová želatína biela, 12 ks, 20 g

Bio listová želatína biela, 12 ks, 20 g

Bio plátková želatína vám ľahko zabezpečí pevné krémy, dezerty aj želé — jednoducho, spoľahlivo a

2,40 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Perličky modro-biele, 85 g

Perličky modro-biele, 85 g

Perličky modro-biele. Balenie 85 g.

3,20 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bezlepková zmes na čokoládové muffiny 350 g

Bezlepková zmes na čokoládové muffiny 350 g

Bezlepková zmes na prípravu lahodných čokoládových muffinov.

4,80 €
1.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Pasta Tonka 50 g

Pasta Tonka 50 g

Pasta tonka. Balenie 50 g.

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Mini marshmallows 45 g

Mini marshmallows 45 g

Mini marshmallows. Balenie 45 g.

2,00 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Bezlepková zmes na brownies 420 g

Bezlepková zmes na brownies 420 g

Bezlepkové brownies si môže dopriať skutočne každý. Zmes na ich prípravu obsahuje kvalitné surovin

5,40 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba zelená BIO, 25 g

Gélová farba zelená BIO, 25 g

BIO gélová farba zelená RUF. Balenie: 25 g.

3,00 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Maslový krém 140 g

Maslový krém 140 g

Maslový krém ideálny na torty, cupcaky a iné cukrárske výrobky. Balenie 140 g.

2,10 €
1.5 € / 100g

Na sklade 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Kandizované čerešne 100 g

Kandizované čerešne 100 g

Maraschino čerešne. Balenie 100 g.

3,50 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Bourbon vanilková pasta 75 g

Bourbon vanilková pasta 75 g

Bourbon vanilková pasta. Balenie 75 g.

4,40 €
5.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládová dekorácia 38 g

Čokoládová dekorácia 38 g

Čokoládové zdobenie od RUF. Balenie 38 g.

3,60 €
9.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Želatína v prášku – červená, 3 × 12 g

Želatína v prášku – červená, 3 × 12 g

Príprava polevy na glazúrované koláče je s týmto výrobkom rýchla a jednoduchá.

0,90 €
2.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba modrá BIO, 25 g

Gélová farba modrá BIO, 25 g

Gélová farba, modrá, BIO. Balenie 25 g.

3,20 €
12.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba ružová BIO 25 g

Gélová farba ružová BIO 25 g

BIO gélová farba ružová RUF. Balenie 25 g.

3,20 €
12.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Ozdoba kávových zŕn, 75 g

Ozdoba kávových zŕn, 75 g

Ozdobné kávové zrná. Balenie 75 g.

3,60 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Ozdoby z perličiek 165 g, ideálne na cake pops

Ozdoby z perličiek 165 g, ideálne na cake pops

Perličkové ozdoby ideálne na cake pops. Balenie 165 g.

4,30 €
2.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Zmes na lahodné dortové cesto 400g

Zmes na lahodné dortové cesto 400g

Zmes na lahodné dortové cesto umožní pripravovať piškótové dezerty podľa vlastného uváženia.

2,90 €
0.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bio agar 2×15 g pre vegánov

Bio agar 2×15 g pre vegánov

Bio agar pre vegánov. Balenie 2 × 15 g.

1,90 €
6.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Aromat citrón 4 × 2 ml

Aromat citrón 4 × 2 ml

Potravinárske aróma citrón, balenie 4 × 2 ml.

1,10 €
13.8 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Zmes na citrónovú bábovku s polevou

Zmes na citrónovú bábovku s polevou

Bezlepková zmes na prípravu citrónovej bábovky s polevou

4,00 €
0.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie farebné perly, 125 g

Cukrové zdobenie farebné perly, 125 g

Cukrové zdobenie – farebné perličky. Balenie 125 g.

4,70 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Karamelový puding 3x42 g

Karamelový puding 3x42 g

Karamelový puding RUF je vysoko kvalitný prášok na prípravu studeného či teplého dezertu.

1,30 €
1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Plátková želatína – červená

Plátková želatína – červená

Červená želatína je ideálna na prípravu aspikov, ovocných rezov, tort a ďalších obľúbených pochúťo

2,50 €
12.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Vanilínový extrakt 77 g

Vanilínový extrakt 77 g

Vanilkový extrakt nahradí vanilkové lusky. Jeho využitie v kuchyni skutočne pestré.

5,90 €
7.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Vanilkový puding 5 ks x 37 g

Vanilkový puding 5 ks x 37 g

Vanilkový puding RUF je vysoko kvalitný prášok na prípravu studeného či teplého dezertu.

0,70 €
0.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie červeno‑ružové, 85 g

Cukrové zdobenie červeno‑ružové, 85 g

Cukrové zdobenie červeno-ružové, 85 g.

2,90 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládová poleva na torty, 200 g

Čokoládová poleva na torty, 200 g

Čokoládová poleva na torty, sušienky a koláče. Balenie: 200 g.

2,30 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Vanilkový cukor 3x8 g

Vanilkový cukor 3x8 g

Vanilkový cukor Bourbon je kvalitný prostriedok na osladeniu cesta, krémov či šľahačky.

1,40 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks