Loading...

Podrobný popis produktu

Doprajte každej narodeninovej torte dokonalý dotyk s týmto žriebätkom jednorožca značky Bullyland. Táto plastová dekorácia bieleho jednorožca má pekne ružovú a modrú hrivu a chvost. Ideálna pre narodeniny každého malého dievčatka! 

Vezmite, prosím, na vedomie, že tento produkt je možné použiť iba na suchý fondán. 

Rozmery sú približne 75 × 56 × 63 mm.

Súvisiace produkty Jednorožec

5,40 EUR
Skladom
5,50 EUR
Skladom
6,70 EUR
Skladom
6,00 EUR
Skladom
3,40 EUR
Skladom

Recenzie produktu

Napísať recenziu
Veľmi pekne spracované.

Overený zákazník - je recenzia od zákazníka, ktorý si výrobok zakúpil.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.