Loading...

Dr. Oetker

de-oetker.png

Od pizzy po pudinky, od směsí dortů po slané svačiny, Dr. Oetker sdružuje lidi, aby se podělili o chvíle dobrého jídla již více než 130 let. A dnes? S rostoucí řadou lahodných možností, které jsou pro vás, se snaží neustále své produkty inovovat a vylepšovat. Již v roce 1891 založil Dr. August Oetker rodinnou firmu otevřením lékárny v Bielefeldu. Jeho první velký průlom v pečení? Složení prášku do pečiva připraveného k použití, které i nezkušeným pekařům dodalo sebevědomí, aby pokaždé vyrobili spolehlivě dokonalé koláče. Rychle následovaly další inovace, jako vanilkový cukr, pšeničný škrob, příchutě, dezertní směsi a nakonec – naše světoznámá mražená pizza. O více než 130 let později jsme zůstali hrdým rodinným podnikem, přestože jsme se rozrostli do více než 40 různých zemí. Naše neochvějná oddanost kvalitě a inovacím stále spojuje lidi a rodiny, aby si užili chvíle lahodně dobrého jídla – a trochu „chuť domova“. Dnes u nás zakoupíte marcipán, potravinářská aromata, různé druhy polev, cukrářské směsi, vše pro přípravu moučníků, různé jedlé posypy a mnoho dalšího.


Počet produktov: 64

Dr. Oetker Poleva v prášku punčová príchuť (100 g) DO0050 dortis

Ľahká a rýchla príprava polevy.

1,40 €
1.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Malinová plnka 50 g – Dr. Oetker

Je ideálny na prípravu sviežych tort, cupcakeov a malých zákuskov, ako aj na palacinky či lievance.

1,30 €
2.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Krémová náplň čokoládová (80 g) expirace 11/2026

Příprava krémových náplní Dr.Oetker je velmi jednoduchá, rychlá a zaručí Vám perfektní konzistenci

2,00 €
2.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Jahodová smotanová náplň (50 g) DO0054 dortík

Lahodná a ľahká smotanová náplň s jahodovými kúskami plná ovocnej chuti.

1,80 €
3.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Dr. Oetker Čierne kakao (70 g) DO0101 dortis

Dr. Oetker Čierne kakao (70 g) DO0101 dortis

Limitovaná vianočná edícia čierneho kakaa Dr.

4,20 €
6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Ozdoba kvetu z oplátkového jedlého papiera, 4,2 g

Ozdoba v podobe jemných oblátkových kvetov. Balenie 4,2 g.

3,30 €
82.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Krémová náplň vanilková (65 g) DO0070 tortový korpus

Príprava krémových náplní Dr.

2,10 €
3.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Finesse citrónová kôra nastrúhaná (2x6 g) DO0073 tortička


1,50 €
12.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Dr. Oetker Smotanový fix, 3 × 30 g

Dr. Oetker Smotanový fix, 3 × 30 g

Dr. Oetker Šmeka-fix, 3 balenia, 30 g.

0,90 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker prášok do pečiva (12 g) DO0001 dortis

Prášok do pečiva Dr. Oetker

0,40 €
3.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Dekor mix ružový (50 g) DO0033 torta

Zdobíte radi svoje dezerty a radi skúšate nové veci? Máme pre Vás tip! Jedinečné ružovo-biele perleťo

3,80 €
7.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Poleva v prášku s citrónovou príchuťou (100 g) — DO0025 dortis

Jednoduchá a rýchla príprava polevy.

1,50 €
1.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Krtkův dort (410 g) DO0063 dortis

Krtků torta Dr.

5,80 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker ražný kvások

Ražný kvások od Dr. Oetker, vhodný na 0,5 kg múky.

1,10 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Vence zmes 290 g

Zmes na šišky Dr. Oetker, balenie 290 g

3,40 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Crema Tiramisu (63 g) DO0049 torta

Italská inšpirácia + mascarpone + vôňa mandlí Vyskúšajte túto jedinečnú novinku inšpirovanú najznámej

1,90 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Panna Cotta s vanilkou (50 g) DO0051 dortis

Originálna receptúra, suroviny prvotriednej kvality a jednoduchá príprava presvedčia o výnimočnosti t

1,90 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker 100% vaječné bielky

100% sušené vaječné bielky od Dr. Oetker. Balenie 15 g.

2,40 €
16 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Tuba na zdobenie, 4 farby, 76 g

Tubíčky na zdobenie, farebné, 4 ks. Balenie 76 g - Dr. Oetker

4,50 €
5.9 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Dr. Oetker karamelový topping (200 g) DO0060 dortis

Topping karamelový Dr..

3,50 €
1.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks
- 6%
Dr. Oetker Kyselina citrónová (20 g) DO0055 dortis

Dr. Oetker Kyselina citrónová (20 g) DO0055 dortis

Kyselina citrónová pomáha želírovať a zvýrazňuje prirodzenú chuť ovocia a zeleniny pri zaváraní.
0,50 €
0,50 €
2.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Maková plnka 250 g – Dr. Oetker

Maková náplň Dr. Oetker. Balenie 250 g.

2,20 €
0.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová potravinárska farba, ružová, 10 g

Gélová farba Dr. Oetkera. Ružová. Balenie 10 g.

3,00 €
30 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Vanilkový cukor (8 g) DO0003 torta


0,50 €
6.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr.

3,70 €
3.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske gélové farbivo zelené, 10 g

Gélová farba Dr. Oetkera. Zelená. Balenie 10 g.

3,10 €
31 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Marcipán 150 g

Marcipán Dr. Oetkera, 40 % mandlí.

5,20 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Red Velvet torta (385 g) DO0065 dortis

Svetová špecialita! Red Velvet torta, v preklade „červený zamat“, vraj pochádza z New Yorku, z hotela

5,50 €
1.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dr. Oetker Aróma vanilka (38 ml)

Vysoko kvalitné vanilkové aróma Dr..

2,10 €
5.5 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Dr. Oetker prírodné kakao (70 g)

Prírodné kakao Dr..

5,40 €
5.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová potravinárska farba žltá, 10 g

Gélová farba Dr. Oetkera. Žltá. Balenie 10 g.

3,00 €
30 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dr. Oetker Aróma Punč (38 ml)

Kvalitné tekuté aróma do potravín na dochutenie múčnikov a dezertov, vyrobené na báze slnečnicovéh

2,60 €
6.8 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Gélová potravinárska farba červená, 10 g

Gélová farba Dr. Oetkera. Červená. Balenie 10 g.

2,90 €
29 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dr. Oetker Koráliky strieborné/biele (65 g) DO0077 dortis

Malé strieborné a biele guľôčky sú ideálne na slávnostné zdobenie..

3,00 €
4.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dr. Oetker Duhové kuličky (65 g) DO0035 dortis

Pestré dúhové guličky dodajú Vášmu pečeniu alebo dezertom veselý vzhľad.

2,90 €
4.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Perníková zmes 540 g

Sypká zmes na prípravu perníka. Balenie 540 g.

3,20 €
0.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks