Loading...

PME

pmelogo1.jpg

Knightsbridge PME Limited je anglická spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, uznávaná po celom svete v odbore pečenia a cukrárstva pre kvalitu, inovácie aj design svojich výrobkov. Hlavné distribučné miesto firmy sa nachádza v Anglicku neďaleko Londýna, ďalšie dôležité distribučné centrá, z ktorých sa jej výrobky dostávajú do viac než 60 krajín, sú v USA, Južnej Afrike a Hongkongu k profesionálnym aj amatérskym cukrárom.

Firma je špecializovaná predovšetkým na zdobenie tort, múčnikov i cukroviniek. V sortimente sú napríklad rôzne potravinárske farby a farbiace gély, aróma alebo špeciálne lepidlá, ale aj celé sady na modelovanie jedlých dekorácií alebo mnoho druhov foriem na prípravu cukrárskeho zdobenia z marcipánu, modelovacích hmôt i čokolády.

Všetky produkty spoločnosti sú veľmi kvalitné. Jedlé výrobky majú prvotriednu kvalitu a zodpovedajú všetkým náročným predpisom a zdravotná nezávadnosť je viac než samozrejmá. Formačiky, zdobiace sady a ďalšie výrobky na prípravu dekorácií sú veľmi praktické a dekorácie z nich majú naprosto dokonalý vzhľad.

 

Spoločnosť Knightsbridge PME otvorila v roku 2004 aj špeciálnu školu zdobenia tortov. Škola v súčasnosti patrí medzi najväčšie vzdelávacie strediská vo Veľkej Británii a navštevujú ju študenti z odboru pečenia a cukrárenstva zo celého sveta. Záujem bol tak veľký, že spoločnosť otvorila ďalšie školy pri svojich distribučných strediskách v USA a Južnej Afrike. Absolventi získajú svetovo uznávaný certifikát Masters a kurzy, ktoré škola ponúka, sa v súčasnej dobe vyučujú aj v ďalších 50 krajinách.


Počet produktov: 235

Pestíky, 50 ks

Matné dekoračné pestíky do jedlých kvetov s modrými koncami. Priemer: 0,2 mm.

od 3,80 €

Na sklade

Kúzelné trblietky Dreamy Unicorn, 3 g

Kúzelné trblietky Dreamy Unicorn. Balenie 3 g.

6,10 €
203.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Kúzelné trblietky Fairy Flowers 3 g

Kúzelné trblietky Fairy Flowers. Balenie: 3 g.

6,40 €
213.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Kúzelné trblietky Diamond Dust 3 g

Kúzelné trblietky Diamond Dust. Balenie 3 g.

6,10 €
203.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Kúzelné trblietky „Head in the Clouds“ 3 g

Kúzelné trblietky „Head in the Clouds“ 3 g

Kúzelné trblietky Head in Clouds. Balenie 3 g.

6,10 €
203.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Kukly na futbalový loptičku rôznych veľkostí 4 ks

Plastové vykrajovátka, ktorými vytvoríte jednotlivé časti futbalového lopta, ktoré ľahko zlepite k se

3,60 €

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
Cukrárske štetce na zdobenie, 5 ks

Cukrárske štetce na zdobenie, 5 ks

Sada štetcov na zdobenie cukrárskych výrobkov. Balenie obsahuje 3 guľaté a 2 ploché štetce.

5,70 €

Na sklade > 10 ks

Drevené výstuže 30 cm, 12 ks

Drevené výstuže. Výška 30 cm, balenie obsahuje 12 ks.

4,30 €

Na sklade > 10 ks

Kúzelné trblietky Island Lagoon 3 g

Kúzelné trblietky Island Lagoon. Balenie 3 g.

5,80 €
193.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Farba v spreji, perleťová, 100 ml — zlatá

Farba v spreji, zlatá. Balenie 100 ml.

9,40 €
9.4 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Priehľadné sáčky na lízanky, 25 ks

Priehľadné sáčky na lízatká – 25 ks v balení. Rozmery: 15,2 × 9,5 cm.

2,40 €

Na sklade > 5 ks

Kúzelné trblietky White Crystal 3 g

Kúzelné trblietky White Crystal. Balenie 3 g.

6,10 €
203.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Kúzelné trblietky Lilac Sapphire 3 g

Kúzelné trblietky Lilac Sapphire. Balenie 3 g.

6,00 €
200 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Kúzelné trblietky Party Popper 3 g

Kúzelné trblietky Party Popper, balenie 3 g.

5,70 €
190 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie sedmikvetka 12 mm, 25 g


2,70 €
10.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Stierka na okraje torty 25 × 8,8 cm

Stierka na okraje torty, rozmery 25 × 8,8 cm.

11,80 €

Na sklade posledné 3 kusy

Kúzelné trblietky „Out of this World“ 3 g

Kúzelné trblietky "Out This World", balenie 3 g.

6,10 €
203.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Saténový sprej biely 100 ml

Veľmi jemný velvet sprej so sametovou textúrou na zdobenie dezertov. Objem 100 ml.

9,90 €
9.9 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Cukrárske štetce na zdobenie 5 ks tenké

Sada štetcov na zdobenie cukrárskych výrobkov. V balení 3 guľaté a 2 ploché štetce.

6,70 €

Na sklade > 5 ks
Prehrať video
PME sada gélových farieb – 8 ks

PME sada gélových farieb – 8 ks

Úžasná sada ôsmich gélových farieb: starozlatá, slonovinová, červená, žiarivo žltá, čierna, hráškovo

22,70 €
90.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Kúzelné zlaté trblietky 3 g

Kúzelné trblietky Gold. Balenie 3 g.

5,70 €
190 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Perleťová farba v spreji 100 ml, modrá

Farba v spreji, perleťovo modrá. Balenie 100 ml.

9,50 €
9.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Sypanie Glitter Flakes, striebrno‑fialové bez TiO2

Sypanie Glitter Flakes, strieborno‑fialové. Neobsahuje TiO2. Hmotnosť: 7,1 g.

5,50 €
78.6 € / 100g

Na sklade 4 ks

Sprej Rose Gold 100 ml

Sprej Rose Gold od PME. Balenie 100 ml.

9,40 €
9.4 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie očí 18 mm, 25 g


2,70 €
10.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Kúzelné trblietky Blue Aquamarine 3 g

Kúzelné trblietky Blue Aquamarine. Balenie 3 g.

5,70 €
190 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
Forma na futbalovú loptu 21 × 10 cm

Forma na futbalovú loptu 21 × 10 cm

Forma na futbalovú loptu od PME. Rozmery: 21 × 10 cm.

9,80 €

Na sklade posledné 2 kusy

Ozdobný strieborný golier na cupcakes s kvetinovým motívom, 12 ks

Ozdobný golier na cupcake so striebornými kvetmi, balenie 12 ks.

3,50 €

Na sklade 4 ks
Prehrať video
Figúrky na tortu futbal, 9 ks

Figúrky na tortu futbal, 9 ks


4,20 €

Na sklade 4 ks
Prehrať video
Krájač na tortu 46 cm

Krájač na tortu 46 cm

Krájač na tortu uľahčuje prácu. Praktická píla zabezpečí presné rezy. Dĺžka 46 cm.

14,10 €

Na sklade > 5 ks

Drievka na nanuky 11 cm, 50 ks

Špáradlá na nanuky uľahčujú manipuláciu s hotovými výrobkami. Balenie obsahuje 50 ks.

1,80 €

Na sklade posledné 3 kusy

Vytláčacia abeceda „Alphabet Fun Fonts“, 52 ks

Vytláčacia abeceda Alphabet Fun Fonts. Balenie 52 ks.

18,00 €

Na sklade 4 ks

Saténový sprej hnedý 100ml

Veľmi jemný velvet sprej hnedé farby so sametovou textúrou na zdobenie dezertov. Objem 100 ml.

8,10 €
8.1 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Dekorácia na tortu – jednorožec, 60 g

Dekorácia na tortu – jednorožec. Balenie 60 g.

4,70 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Glycerín 35 g

Glycerín (glycerol, označenie E422). Objem: 35 ml.

1,70 €
4.9 € / 100g

Na sklade 4 ks

Kúzelné strieborné trblietky 3 g

Dodajte tortám, cupcakom, sušienkam i čokoládovým dekoráciám jemný strieborný trblietavý l

5,70 €
190 € / 100g

Na sklade > 10 ks