Loading...

Jedlé fixky a gély na písanie na torty

Jedlé fixky sú vhodné na zdobenie väčšiny cukrárskych materiálov. Možno nimi kresliť na fondán, marcipán a dokonca aj na jedlý papier. Okrem toho, že fixky obsahujú jedlú farbu, sa nijako nelíšia od bežných fixiek. Môžete s nimi maľovať, farbiť, kresliť ornamenty - a potom svoj výtvor zjesť. Jedlé fixky sú k dispozícii v súprave viacerých farieb alebo jednotlivo. Gély na písanie fungujú podobným spôsobom, ale výsledný obrázok je trochu viac vyvýšený. V tejto kategórii nájdete rôzne odtiene, ktorými môžete ozdobiť rôzne druhy dezertov. Tento typ zdobenia sa bude páčiť aj deťom.

Zdobenie fixkou je veľmi jednoduché, ale môžete s ňou vytvoriť aj veľmi zložité dekorácie. Popisovače majú tenké hroty, takže s nimi nakreslíte naozaj aj tie najmenšie detaily. Môžete tak kresliť tváre na marcipánové postavičky alebo drobné ornamenty. Ak použijete viac ako jednu farbu, dávajte pozor, aby ste hrot fixky nerozmazali inou farbou, pretože pri tradičných fixkách chvíľu trvá, kým obrázok zaschne.

Okrem fondánu a iných cukrárskych materiálov môžete jedlé fixky použiť aj na kreslenie na stvrdnutú polevu. Samozrejme, farby najlepšie vyniknú na bielom podklade, takže ak zdobíte napríklad perníky, ozdobte ich kráľovskou polevou, ktorá je jasne biela, a potom na ňu môžete kresliť.

Jedlá fixka je ideálna na výrobu nápisov alebo venovaní. Môžete písať priamo na tortu alebo vytvoriť malé tabuľky. Vyvaľkajte kúsok fondánu, vyrežte napríklad tvar srdca a potom doň napíšte venovanie. Hotovú tabuľku ľahko pripevníte na potiahnutú tortu pomocou vody, ktorú nanesiete štetcom na zadnú stranu tabuľky.

Pomocou fixiek môžete vytvoriť všetky ozdoby na torte alebo môžete túto techniku kombinovať s inými spôsobmi zdobenia. Pomocou fixiek môžete obkresliť a zvýrazniť rôzne detaily.

Gély na písanie sa dodávajú v praktických tubách, z ktorých sa vytláča farebný gél. Sú vhodné na vytváranie ozdobných nápisov a zdobenie perníkov.

Filtrovať
Zoradiť

Sada štetcov a jemných pier, 6ks


NOVINKA
Sada štetcov a jemných pier, 6ks
11,90 EUR
Na sklade posledné 2 kusy

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.