Loading...

Tlač na jedlý papier kruh priemer 19,5 cm


Tlač na jedlý papier priemer 19,5 cm. ... celý popis
Nahrajte fotku

Podrobný popis produktu

Chceme vás dopředu informovat, že daný produkt upravujeme podle vašeho přání a jedná se tak o zboží na které se nevztahuje - odstoupení od kupní smlouvy! Nahraný obrázek a text několikrát zkontrolujte! Bude vytištěn přesně tak, jak ho vložíte, je potřeba obrázek zkontrolovat a vložený text zkontrolovat jestli je přesně dle vašcih představ a neni například někde useknutý.

Po novom sme našu ponuku rozšírili o tlač na jedlý papier. Môžete nám poslať akýkoľvek obrázok alebo fotografiu, ktoré budú vytlačené pomocou špeciálnej technológie na jedlý papier.

Čím kvalitnejšie rozlíšenie fotky zašlete, tým lepšia bude tlač. Odporúčame 300 dpi, pri nižšom rozlíšení negarantujeme kvalitu fotky. Obrázok je najlepší v súbore JPG. Nevadí však ani PDF, PNG poprípade Word. Ak bude obrázok v iných súboroch, nemusí byť vytlačený. Obrázok musí byť už nastavený na veľkosť požadovanej tlače.

V prípade objednávky cez e-shop postupujte nasledovne:
1) Objednajte si cez náš e-shop tlač
2) Ihneď vám príde potvrdzujúci e-mail – na ten nič nezasielajte!
3) Na mail obchod@vsenavareni.cz pošlite v prílohe obrázok, ktorý chcete vytlačiť. Do predmetu je potrebné uviesť – TLAČ – do mailu napíšte meno a číslo objednávky
4) Obrázok vám vytlačíme a pošleme podľa zvolenej dopravy
5) V prípade, že bude s motívom problém, budeme vás kontaktovať telefonicky alebo na e-mail

Prípadne vám môžeme papier vytlačiť priamo na kamennej predajni, nie je teda nutné tvoriť novú objednávku. POZOR, TLAČ NA POČKANIE NEROBÍME, JE POTREBNÉ ZASLAŤ OBRÁZOK DOPREDU

Stačí zaslať na e-mail: prodejna@apolo77.cz v prílohe požadovanú tlač, nezabudnite uviesť, v akom variante tlač požadujete (Jedlý papier – A3, A4, A5 alebo okrúhly, fondánový list A3 alebo A4 ). Do predmetu napíšte TLAČ – osobný odber.

O vybavení tlače budete informovaní na e-mail.

POZOR, TLAČ NA POČKANIE NEROBÍME, JE POTREBNÉ ZASLAŤ OBRÁZOK DOPREDU


Obrázky zasielajte najlepšie vo formáte JPG, je možné zaslať obrázky v PDF, PNG, poprípade aj Worde. Motívy – obrázky zasielajte v čo najväčšom rozlíšení. Odporúčame 300 dpi, pri nižšom rozlíšení negarantujeme kvalitu fotky * Ak nebude v predmete e-mailu uvedená tlač, môže dôjsť k predĺženiu lehoty dodania. Nevykonávame žiadne grafické a iné úpravy.

Súbory na stiahnutie

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

1,90 EUR
Skladom
2,70 EUR
Skladom
3,10 EUR
Skladom

Technické parametre

Tlač na jedlý papier
Výrobca Apolo77
Kód produktu tiska20

Recenzie produktu

Napísať recenziu
Papír přišel lehce poškozený, drobné natržení uprostřed.
moc pěkné, děkuji
Krásné ostré barvy.

Overený zákazník - je recenzia od zákazníka, ktorý si výrobok zakúpil.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.